Monitory poleasingowe 22 cale

( ilość produktów: 41 )

Poleasingowe monitory 22 cale dostępne w Rnew będą strzałem w dziesiątkę, jeśli szukasz dobrego sprzętu do pracy, gier lub obsługi multimediów, który nie kosztuje zbyt wiele. Urządzenia poleasingowe wykorzystywane były pierwotnie przez firmy, najczęściej biurowe i informatyczne, zgodnie z umową leasingu. Zazwyczaj użytkowanie sprzętu komputerowego na takiej zasadzie jest silnie ograniczone czasowo. Wszystkie nasze monitory poleasingowe są w 100% sprawne techniczne, a klasy jakościowe (A, A- oraz B) pokazują stopień widoczności ewentualnych wizualnych śladów użytkowania.


Używane monitory 22 cali to wyjątkowo uniwersalna kategoria produktów. Taki rozmiar matrycy będzie optymalny do pracy, ale pozwoli też na uzyskanie wysokiej immersji podczas grania w gry komputerowe, sprawdzą się również przy obróbce grafiki. Przy wyborze sprawdź też rodzaj matrycy oraz parametry wyświetlania. Jeśli chcesz zbudować od podstaw jednostkę gamingową lub multimedialną, przejrzyj dostępne w naszym sklepie karty graficzne lub całe komputery gamingowe.

 

Jaki monitor 22 cale?

 

Najlepiej wybrać taki monitor 22 calowy, który będzie w przystosowany do najczęściej pojawiających się wyzwań. Ważnym kryterium wyboru powinna być rozdzielczość. Monitory 22 calowe występują między innymi w postaci ekranów o rozdzielczości 16:9 i 16:10, Full HD4K (rzadziej UHD), a także 21:9. Zwróć też uwagę na złącza, np. HDMI, w celu dopasowaniu ich do posiadanego urządzenia i docelowego zastosowania.


Monitor 22 cali to produkty o najbardziej uniwersalnym rozmiarze matrycy, dzięki czemu dostępność poszczególnych odmian jest bardzo wysoka. Przejrzyj wszystkie nasze propozycje. Przygotowaliśmy dla Ciebie monitory najlepszych uznanych marek światowych, np. monitory 22 cale DellHP lub Eizo.

 

Sprawdź inne rozmiary naszych monitorów poleasingowych:

 

20 cali 23 cale 24 cale 27 cali
pixel