Komputery poleasingowe i7

( ilość produktów: 21 )

Poleasingowe komputery z procesorem Intel Core i7 są gwarancją najwyższej jakości i szybkości działania sprzętu. Wyposażając się w nie, zyskujesz niezawodny i wielozadaniowy sprzęt, świetnie nadający się do pracy z użyciem programów wymagających dużych ilości mocy obliczeniowej. Intel Core i7 występuje w wielu wersjach i generacjach, z których większość dobrze odnajduje się także w zastosowaniach gamingowych.


Pamiętaj, że wszystkie nasze urządzenia zostały dokładnie przetestowane, dzięki czemu możemy prezentować wyłącznie w 100% sprawne technicznie komputery. Klasa jakościowa A lub B odzwierciedla stopień śladów eksploatacyjnych (np. zarysowań obudowy). Główne jednostki są jednak w małym stopniu narażone na jakiekolwiek wady, dlatego większość produktów jest w perfekcyjnym stanie. Wybierając komputer poleasingowy i7, realnie oszczędzasz środki, nabywając sprzęt, który może być porównywanie wydajny lub lepszy od nowego.

 

Poleasingowe komputery z procesorem Intel i7. Moc w czystej postaci

 

Komputery poleasingowe i7 są niezwykle wydajnymi jednostkami. Znakiem rozpoznawczym generacji i7 procesorów Intel jest powrót do wykorzystywania technologii Hyper-Threading, którą można znać m.in. z procesorów Intel Xeon. Dzięki temu rozwiązaniu procesor jest w stanie dzielić zadania (moc obliczeniową wątków) na różne procesy niekolidujące ze sobą. W ten sposób każdy rdzeń wykonuje kilka wątków naraz.


W zależności od pozostałych podzespołów znajdujących się w obudowie komputer i7 może być idealnym wyborem dla gracza lub dla grafika. W tym pierwszym wypadku do procesora i7 warto dobrać kartę graficzną serii Nvidia GTX. Do grafiki rekomendować można dedykowane podzespoły Nvidia Quadro. Oczywiście wielka moc obliczeniowa to wielki komfort korzystania z laptopa. Docenią to wszyscy użytkownicy niezależnie od stopnia zaawansowania wykonywanych działań. Różnicę w jakości zobaczyć można nawet w trakcie przeglądania Internetu lub korzystania z podstawowych programów. Gorąco zachęcamy do wyboru poleasingowego komputera z Intel i7, lub jeśli nie potrzebujesz aż takiej mocy obliczeniowej: i3 lub i5.

pixel