Monitory do 100 zł

( ilość produktów: 9 )

Monitory poleasingowe zostały dokładnie sprawdzone pod kątem technicznym i estetycznym. Wszystkie nasze urządzenia są całkowicie sprawne, a wybierając je, zyskujesz ogromne oszczędności. Monitory do 100 zł są bardzo uniwersalne i mogą być podłączone zarówno do dowolnego komputera stacjonarnego, jak i wielu innych urządzeń w zależności od kompatybilności złączy. Zobacz wszystkie monitory w najniższych cenach, który przygotowaliśmy w tym miejscu!

Dlaczego warto wybrać tani monitor do 100 zł?

Monitor do 100 zł śmiało może konkurować z droższymi, nowymi odpowiednikami. Parametry wyświetlania obrazu są w zupełności wystarczające do komfortowego użytkowania komputera, ale sprawdzą się także wtedy, gdy pragnie się włączyć film lub grę komputerową. Wszystkie nasze monitory są bardzo dokładnie weryfikowane od strony technicznej, dzięki czemu masz pewność, że otrzymujesz bezpieczny i w pełni sprawny sprzęt.

Przeglądanie stron internetowych, obsługa programów biurowych i uruchamianie multimediów to czynności, z którymi spokojnie poradzi sobie każdy tani monitor poleasingowy do 100 zł dostępny w naszym sklepie. Wybierać można spośród modeli wyposażonych w różnego rodzaju matryce i różnych długościach przekątnych. Wyselekcjonowane produkty objęte są 12-miesięczną gwarancją, co zapewnia bezpieczne i komfortowe użytkowanie bez żadnych obaw.

Poleasingowy monitor do 100 zł - okazja cenowa i nie tylko

Używany monitor do 100 zł może mieć zupełnie porównywalne parametry względem nowego, niedrogiego monitora. Zyskuje się jednak spore oszczędności finansowe, nierzadko w wysokości kilkuset złotych, a do tego można cieszyć się taką samą funkcjonalnością produktu. Wiele prezentowanych modeli to najwyższej jakości monitory przeznaczone do pracy i rozrywki. Mogą być usytuowane samodzielnie na biurku lub zainstalowane do ściany.

Od strony użytkowej monitor do 100 zł równie dobrze sprawdzi się jako narzędzie dla gracza. Dobry monitor gamingowy do 100 zł rozpozna się między innymi po oświetleniu LED, wysokim kontraście i rozdzielczości, np. 1920 x 1080 pikseli (Full HD) lub 1680 x 1050 pikseli. Duży ekran o przekątnej rzędu 22 cale zapewni wysoki komfort grania w produkcje wymagające uwagi i szybkiego reagowania. Na komfort na pewno wpłynie także estetyczne wykonanie. Przeważająca większość naszych monitorów to urządzenia, których ślady użytkowania ograniczają się do rys, niewielkich wgnieceń i niewidocznych normalnie mankamentów estetycznych.

 

Sprawdź inne monitory poleasingowe w super cenach:

Monitory do 200 zł Monitory do 300 zł Monitory do 400 zł Monitory do 500 zł
pixel