Monitory do 200 zł

( ilość produktów: 39 )

Dobry monitor można już nabyć za cenę nieprzekraczającą 200 złotych. W tej kategorii znajdziesz najlepsze monitory poleasingowe do 200 zł, w 100% sprawne technicznie i gotowe do użycia. Produkty różnią się rodzajem i szerokością matrycy, podświetleniem, a także szczegółowymi parametrami obrazu. Dzięki temu każdy jest w stanie znaleźć monitor do komputera w niskiej cenie, który najlepiej będzie nadawał się do pracy, jak i rozrywki!

Monitor do komputera do 200 zł - zalety sprzętu poleasingowego

Wszystkie nasze monitory poleasingowe pochodzą z pewnych i bezpiecznych źródeł. Poprzednimi użytkownikami najczęściej były firmy biurowe i informatyczne, co odzwierciedla się również w ich stanie wizualnym. Ze względu na ślady użytkowania używany monitor za 200 zł może być przyporządkowany do jednej z trzech klas jakościowych: A, A- lub B. Jednak każdy produkt charakteryzuje się zawsze najlepszym stanem technicznym i pełną sprawnością.

Poleasingowy monitor do 200 zł to doskonała okazja cenowa, która może wpłynąć na poprawę firmowego i domowego budżetu. Jednocześnie jest to oszczędność praktycznie bez dodatkowych konsekwencji. Wiele naszych produktów pod kątem parametrów technicznych śmiało może być porównywanych z droższymi modelami znajdującymi się na sklepowych półkach. Tani monitor do 200 zł okaże się strzałem w dziesiątkę, jeśli zależy nam na takiej samej funkcjonalności, ale niższej cenie.

Tani monitor HDMI do 200 zł - do komputera i nie tylko

W cenie do 200 złotych można nabyć urządzenia wyjściowe, które są kompatybilne nie tylko z komputerami stacjonarnymi i notebookami. Monitor HDMI do 200 zł może być podłączony do konsoli do gier, projektora lub adaptera. Możliwości są praktycznie nieograniczone ze względu na powszechność wykorzystywania złączy HDMI.

Wybierając monitor do komputera do 200 zł, warto zwrócić uwagę na rodzaj matrycy i podświetlenie. Wiele naszych produktów posiada matryce VA, IPS i TN. Poziom kontrastu, zróżnicowanie i natężenie kolorów, a także podświetlenie (LED) to kolejne istotne parametry, którym warto się bliżej przyjrzeć. Jeśli zamierza się kupić monitor do grafiki lub monitor gamingowy do 200 zł, szczególnie ważna może być rozdzielczość. Do gier najlepiej sprawdzi się ekran obsługujący rozdzielczość Full HD (1920 x 1080 pikseli) lub HD (np. 1680 x 1050 pikseli).

Nie brakuje mniejszych, jak i większych monitorów, które zapewniają ogromny komfort w trakcie pracy biurowej, jak i stanowią podstawę satysfakcjonującej rozrywki. Monitor do gier do 200 zł sprawdzi się jeszcze lepiej, jeśli będzie posiadał matową lub antyrefleksową powłokę, ograniczającą odbijanie światła zewnętrznego.

 

Sprawdź inne monitory poleasingowe w super cenach:

Monitory do 100 zł Monitory do 300 zł Monitory do 400 zł Monitory do 500 zł
pixel