Laptopy do 1500 zł

( ilość produktów: 127 )

Laptopy do 1500 zł to kategoria, która bogata jest w wysokiej jakości, markowy sprzęt komputerowy. W sklepie Rnew za tę cenę jesteś w stanie nabyć profesjonalny komputer takich marek, jak Dell, Lenovo czy HP. Nierzadko są to modele, które w dniu premiery były najnowszymi dostępnymi na rynku komputerami. Poleasingowe laptopy do 1500 zł będą niezawodnymi kompanami zarówno w pracy, jak i w domu. Zapewnią potrzebną wydajność do kompleksowego korzystania z internetu i oprogramowania, ale pozwolą również na cieszenie się muzyką, odtwarzaniem seriali i odpalaniem wielu gier komputerowych. Wybierz najlepszy laptop do 1500 zł z poniższej listy już teraz!

Dobry laptop do 1500 zł? czyli jaki?

 

Zastanawiasz się, jaki laptop do 1500 wybrać? Wybór wcale nie jest prosty, ponieważ w takim zakresie cenowym znaleźć można naprawdę wydajny komputer przenośny. Aby tak było, warto jednak doprecyzować, jakie ma być jego docelowe zastosowanie.
Laptop biurowy do 1500 zł powinien zapewniać przede wszystkim stabilne i płynne działanie. Ze względów bezpieczeństwa zalecane jest, aby miał zainstalowany najnowszy system operacyjny Microsoft Windows 10. Znaczenie ma także ilość pamięci operacyjnej RAM, wykorzystywanej do procesów obliczeniowych oraz rodzaj dysku twardego. Laptop do 1500 zł może być wyposażony w dysk twardy najnowszej technologii - SSD, który w porównaniu do komponentów talerzowych, HDD, działa znacznie szybciej. Różnice będą zauważalne także na poziomie uruchomiania komputera i działania systemu operacyjnego.


Podany zakres cenowy sprawia, że w tej kategorii znaleźć można jeszcze bardziej zaawansowany sprzęt, który posłuży do rozrywki. Laptop do 1500 zł do gier również powinien być wyposażony w dysk SSD, ale kluczowe znaczenie ma procesor. Wydajna jednostka serii Intel Core i5, a nawet Intel Core i7, powinna poradzić sobie z wieloma największymi hitami ostatnich lat. Równie istotny jest ekran - warto zwrócić uwagę na takie parametry techniczne, jak gama kolorystyczna, częstotliwość odświeżania i rodzaj powłoki (np. antyrefleksowa). Bez trudu znajdziesz laptopa 13 calowego do 1500 złotych, jednakże do gier polecić można większe modele, np. 15,6 cala. Laptop gamingowy do 1500 zł powinien być wyposażony w ergonomiczną klawiaturę, chociaż warto pamiętać, że ulubione urządzenia peryferyjne zawsze można podłączyć osobno.

 

Laptop do 1500 zł - HP, Lenovo, Dell i nie tylko!

 

W tej kategorii znajdziesz najlepsze notebooki, które nie bez powodu przez lata zapracowały sobie na rewelacyjne opinie. Laptop Lenovo do 1500 zł to między innymi modele z serii TouchPad i Yoga, które wyróżniają się lekkością i wszechstronnością zastosowania. Popularne są również laptopy HP z serii Elitebook z antyrefleksowymi lub błyszczącymi matrycami. Jeśli zaś jesteś fanem produktów Dell, zobaczysz w tej kategorii między innymi laptop Dell do 1500 zł - Latitude, które występuje w przeróżnych wariantach (np. Carbon).

 

Dlaczego warto wybrać używanego laptopa do 1500 zł?

 

Z reguły na używany sprzęt elektroniczny decydujemy się w sytuacji, kiedy szukamy możliwości tańszego nabycia dobrego komputera. Tendencje te stopniowo ulegają jednak zmianie. Coraz więcej osób wybiera laptopy używane, ponieważ w takiej samej cenie, za którą nabyć można nowe urządzenie, zyskuje się produkt używany, ale o lepszych parametrach technicznych. Jednak nabywanie elektroniki z drugiej ręki nie jest bezpiecznym procesem. Wiedzą o tym zwłaszcza te osoby, które rozglądają się za laptopami gamingowymi do 1500 zł. Nigdy nie wiadomo, w jaki sposób prywatny sprzedawca wcześniej użytkował taki urządzenie, np. dokonując modyfikacji sprzętowych i tuningując procesor.

 

 

Sprawdź naszą pozostałą ofertę laptopów poleasingowych w różnych zakresach cenowych:

 

Laptopy do 800 zł Laptopy do 1000 zł Laptopy do 1200 zł Laptopy do 2000 zł
pixel