Darmowa dostawa od 50,00 zł

Laptopy poleasingowe Dell - używane notebooki z serii Latitude i Precision

( ilość produktów: 63 )

Laptopy poleasingowe Dell to jedne z najchętniej wybieranych laptopów wśród klientów Rnew. Amerykański producent jest jednym z liderów rynku komputerów mobilnych, dostarczając wysokiej klasy laptopy bogate w wiele zastosowań. Flagowe serie takie, jak Dell Latitude czy Dell Precision, charakteryzują się najwyższą wydajnością i jakością zastosowanych materiałów. W tej grupie znajdziesz wiele rekomendowanych serii, np. Dell Latitude E5440 czy Precision 7720, które nieustannie cieszą się uznaniem osób, szukających idealnego kompromisu między wyglądem, wydajnością, a ceną.

Laptopy Dell Latitude - wszechstronne notebooki dla wymagających

Jedną z najpopularniejszych linii produktowych amerykańskiego giganta z Teksasu jest Latitude. Dell Latitude to seria laptopów produkowana już od lat 90. XX w. (m.in. XP, CP, CS), od początku kierowana dla osób, które chcą skutecznie łączyć pracę z rozrywką. Doskonałym tego przykładem jest laptop Dell Latitude 5411 z Intel Core i7 dziesiątej generacji (np. i7-10850H) i 8 GB / 12 GB / 16GB RAM. Laptopy Latitude występują w różnych wariantach kolorystycznych. Niektóre posiadają srebrną, metalową obudowę, która świetnie się prezentuje w domu i w pracy. Inne zaś, jak np. wiele modeli Dell Latitude 5590, zamknięte są w ekskluzywnych, czarnych.  Jednocześnie wciąż bardzo popularne są także minimalnie starsze modele, np. Dell Latitude 7480, Dell Latitude E5540 czy Dell Latitude E5550. To komputery niezwykle wszechstronne  i wielozadaniowe. Świadczy o tym fakt, że w niejednym takim modelu znajdziemy najwyższej jakości, bardzo wydajne procesory Intel Core i5 i Intel Core i7. Warto dodać, że poszczególne serie laptopów były i są produkowane przez wiele lat, nieznacznie zmieniając się przez ten czas. Z tego powodu ten sam laptop Dell Latitude (i innych serii) może mieć inną specyfikację techniczną.

Dell Precision - laptopy dla profesjonalistów

Linia Precision uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych. To laptopy produkowane dla profesjonalistów; osób, które poszukują niezawodnych rozwiązań. W Dell Precision od samego początku montowane były komponenty o zwiększonej wydajności, dzięki czemu laptopy te dziś nie tylko świetnie sprawdzają się w pracy, ale także do rozrywki. Wyróżniają się solidną, metalową obudową z okrągłymi, gładkimi zakończeniami. Wyposażone są w pojemne akumulatory, choć ważą niewiele, dzięki czemu łatwo można je przenosić. Większość tych modeli posiada dwa solidnie zbudowane łączniki części głównej z monitorem, które są w bardzo niskim stopniu podatne na eksploatację. W serii Precision nie brakuje komputerów przenośnych o najlepszych parametrach sprzętowych, czego przykładem może być między innymi Dell Precision 7720 - laptop zbudowany z solidnych procesorów, np. procesorów Intel Core i7. W grupie tej znajdują się także laptopy specjalistyczne, np. laptop Dell Precision M6800, które wyróżniają się dużą ilością pamięci operacyjnej RAM i wbudowanymi, dedykowanymi kartami graficznymi, np. Nvidia Quadro lub AMD Firefly. Do zastosowań biznesowych doskonale sprawdzą się modele nie tylko wydajne, ale o najbardziej pieczołowicie zaprojektowanej stylistyce biznesowej, np. laptop Dell Precision 7520 Carbon. Już teraz sprawdź wszystkie modele w naszym sklepie i wybierz najlepszy dla siebie!

pixel