Laptopy poleasingowe klasa A-, A i A+

( ilość produktów: 444 )

Laptopy poleasingowe klasy A-, A i A+ to najlepszy sprzęt w ofercie Rnew. Są one dokładnie sprawdzane zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym. Dzięki temu są w 100% sprawne, jednak noszą delikatne ślady użytkowania np. ryski czy otarcia. Jedyne wady, jakich można się spodziewać w laptopach poleasingowych klasy A-, A oraz A+ powstały podczas normalnego użytkowania sprzętu i nie wpływają w sposób negatywny na komfort użytkowania takiego produktu. Dostępne produkty były wcześniej używane przez pracowników dużych firm, najczęściej przez 2-3 lata, dzięki czemu masz pewność, że pochodzą z górnej półki i mogą pochwalić się doskonałą jakością.

Czym wyróżniają się laptopy poleasingowe klasy A dostępne w RNEW?

W trakcie zakupów w naszym sklepie natrafisz na oznaczenia kondycji urządzeń. W przypadku dostępnych w aktualnym asortymencie laptopów poleasingowych klasy A mamy do czynienia z najlepszym sprzętem w naszej ofercie. Oznacza to, że ich stan wizualny jest niezwykle podobny do tego, którym mogą cieszyć się pierwsi użytkownicy nowych komputerów przenośnych. Oczywiście, zdarzają się niewielkie ślady użytkowania, jednak nie są one spowodowane uszkodzeniem, a po prostu standardowym wykorzystaniem urządzeń w biurze. Podobnie jest w przypadku sprawności technicznej, która w przypadku laptopów poleasingowych klasy A wynosi 100%. Dzięki temu zakupiony w naszym sklepie sprzęt działa bez zarzutu, wykonuje wszystkie operacje płynnie, a do tego jest wydajny.

 

Oferta laptopów poleasingowych klasy A

Wiesz już, że laptopy poleasingowe klasy A to najlepsza propozycja dla klientów indywidualnych i firmowych, którzy nie uznają kompromisów w kwestii jakości i szukają urządzenia w pełni sprawnego. W naszym asortymencie znajdziesz między innymi sprzęt marki Dell, HP czy Getac, czyli producentów, którzy od wielu lat cieszą się zaufaniem wśród konsumentów na całym świecie, a sygnowane ich logo urządzenia każdego dnia służą w biurach największych korporacji. Nasza oferta zaczyna się już od kilkuset złotych. Tylko za tyle możesz kupić laptopa poleasingowego klasy A, który sprawdzi się doskonale na studiach i w pracy. W zależności od wybranego modelu urządzenie bez problemu poradzi sobie również z wymagającymi zadaniami, np. montażem filmów czy obróbką grafiki.

 

Parametry techniczne laptopów poleasingowych klasy A

Nasze laptopy poleasingowe klasy A bez wątpienia wyróżniają się doskonałymi parametrami technicznymi. Dostępne urządzenia zostały wyposażone między innymi w procesory Intel Core i5 i i7 o różnej wydajności oraz pamięć RAM wynoszącą 4, 8 lub 16 GB. Wszystkie znajdujące się w aktualnym asortymencie modele mają dysk SSD. Jego pojemność jest uzależniona od interesującego Cię sprzętu. Może wynosić nawet do 480 GB. Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi parametrami technicznymi laptopów poleasingowych klasy A, a w przypadku pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami telefonicznie lub mailowo, aby skorzystać z pomocy jednego z ekspertów RNEW.

pixel