Laptopy poleasingowe z procesorem Intel i3

( ilość produktów: 15 )

Procesory Intel Core i3 miały swą premierę w 2010 roku. Od tamtego czasu powstało aż 10 generacji, z których ostatnia - Comet Lake - zadebiutowała pod koniec pierwszego kwartału 2020 roku. Poleasingowy laptop i3 - czyli laptop wyposażony w procesor Intel Core i3 - jest jednym z chętniej wybieranych sprzętów komputerowych i trudno się temu dziwić. Procesory te słyną ze swojej uniwersalności i wielozadaniowości.


Poza najnowszymi generacjami zdecydowana większość procesorów oparta jest na architekturze dwurdzeniowej, obsługującej cztery wątki. Najnowsze laptopy Intel Core i3 mają cztery rdzenie i obsługują osiem wątków. Modele te są bardzo zróżnicowane; różnią się częstotliwością taktowania zegarów, pamięcią podręczną cache, obsługiwanym rodzajem pamięci (DDR3 / DDR4), szyną technologiczną, podstawką procesora i innymi parametrami.

 

Używany laptop i3

 

Poleasingowy laptop i3 jest świetną propozycją dla każdego, kto szuka komputera z wydajnym procesorem do różnych zadań. Laptopy te z powodzeniem mogą być używane do pracy, do obsługi multimediów, aktywnego przeglądania internetu, a nawet do niektórych gier. Ze względu na pozostałe podzespoły dużą popularnością cieszą się takie propozycje, jak laptop i3 SSD - zestawy wyposażone w szybkie, wydajne dyski twarde SSD.


Zastanawiając się, jaki laptop z i3 warto kupić, najlepiej będzie sprawdzić całą ofertę dostępną w tej kategorii. Do dyspozycji oddajemy między innymi laptop HP i3, laptop i3 Dell czy laptop i3 Lenovo. Wszystkie te propozycje charakteryzują się stabilnością i płynnością, bezawaryjnością i wielozadaniowością. Usatysfakcjonują nie tylko sporadycznych użytkowników komputerów, ale także osoby, które szukają renomowanego, godnego zaufania sprzętu mobilnego do pracy i nie tylko.


Każdy używany laptop i3 dostępny w Rnew został zweryfikowany pod kątem stanu technicznego i jest w 100% sprawny. Oddajemy do Twoich rąk notebooki z procesorem Intel Core i3, które z powodzeniem mogą być jeszcze wykorzystywane przez długie lata. Wszystkie szczegółowe informacje o danym modelu znajdziesz po przejściu do jego karty produktu. Sprawdź również naszą ofertę laptopów poleasingowych i5i7 oraz AMD.

pixel