Laptopy poleasingowe do 12 cali

( ilość produktów: 20 )

Laptopy do 12 cali to grupa praktycznych urządzeń przeznaczonych do pracy, jak i do rozrywki. W tej kategorii z łatwością znajdziesz dobry i mały laptop o wystarczająco wydajnych podzespołach. Produkty te doskonale sprawdzają się w podróży, jak i na co dzień, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Łatwo umiejscowić je na nawet niewielkim biurku, bez problemu zmieszczą się również do plecaka lub teczki!

Nasza oferta laptopów poleasingowych zawiera jedynie sprawdzony sprzęt najwyższej jakości. Laptopy do 12 cali dostępne są w różnych rozmiarach, a najpopularniejsze marki to LenovoHP i Dell. Rozmiar laptopa do 12 cali oznacza, że w tej grupie znajdziemy urządzenia o zbliżonych, ale różnych wielkościach przekątnych matrycy. Najczęściej będą to:

  • laptopy 10 cali,
  • laptopy 11 cali,
  • laptopy 11,2 cali,
  • laptopy 11,6 cali.

 

Laptopy do 12 cali - najważniejsze parametry

 

Jeśli zastanawiasz się, jaki laptop do 12 cali najlepiej wybrać, zwróć uwagę na poszczególne parametry techniczne. Urządzenia dostępne w tej kategorii najczęściej należą do grupy laptopów turystycznych, mobilnych lub biurowych. Mogą to być urządzenia przystosowane głównie do odtwarzania multimediów lub wytrzymały sprzęt małych rozmiarów z przeznaczeniem biurowym. Jeśli szukasz uniwersalnego laptopa, które łatwo przenosić, zobacz dokładne parametry wybranego modelu zwłaszcza pod kątem ekranu, rodzaju matrycy i zasilania. Jeśli laptop 11,6 cali lub inny ma służyć głównie do pracy, koniecznie sprawdź rodzaj procesora i ilość pamięci RAM. Wszystkie laptopy poleasingowe w Rnew to najwyższej jakości komputery używane, zapewniające bezpieczne i trwałe użytkowanie.

 

Sprawdź naszą ofertę laptopów w innych rozmiarach:

12 cali 13 cali 14 cali 15 cali 17 cali
pixel