Laptopy do 1200 zł

( ilość produktów: 73 )

Laptopy poleasingowe do 1200 złotych to urządzenia wielozadaniowe, które mogą pozwolić sobie na naprawdę wiele. Komputery te nierzadko należą do wyższej klasy średniej pod względem technicznym, tym samym doskonale sprawdzają się w pracy biurowej, jak i w celach rozrywkowych. Mały laptop do 1200 zł może być doskonałym pomysłem na prezent, a większe urządzenie z szybkim procesorem Intel Core i5 zapewniać możliwość cieszenia się nowszymi grami komputerowymi. Jaki laptop do 1200 zł wybrać? Sprawdź poniżej, a na pewno znajdziesz najlepszy model dla siebie!

 

Laptop do 1200 zł - jaki komputer warto kupić?

 

W przedziale cenowym do 1200 złotych występują zarówno urządzenia do zaawansowanego przeznaczenia, jak i nowsze, niewielkie komputery rekreacyjne. Wybór jest bardzo zróżnicowany. Z jednej strony można postawić na uniwersalny komputer do multimediów, który bez trudności poradzi sobie z szybką obsługą internetu, korzystaniem z serwisów streamingowych i pracami biurowymi. Z drugiej zaś można postawić na wyspecjalizowane urządzenie, które idealnie nadaje się np. do gamingu lub do obsługi bardziej wymagających programów, np. przy obróbce zdjęć.


Dobry laptop do 1200 zł powinien wyróżniać się wszechstronnością zastosowania. Wykorzystasz go do organizacji spotkań zdalnych i pracy zawodowej, a także do rozrywki. Może być pomocą edukacyjną dla dzieci do nauki zdalnej lub głównym odtwarzaczem filmów lub muzyki. Wybierać możesz spośród urządzeń wielu znanych marek - znajdziesz tu np. świetny laptop Lenovo do 1200 zł, sprzęt poleasingowy Dell i HP, a także produkty innych firm.

 

Jakie są rodzaje poleasingowych laptopów do 1200 zł?

 

W naszej ofercie znajdziesz komputery mobilne wielu znanych firm. Urządzenia te były przedmiotem leasingu firm biurowych i informatycznych, dlatego sposób ich użycia zawsze był bezpieczny, a eksploatacja niewyczerpująca. Polecamy urządzenia różnych marek, które mają odmienną funkcjonalność. Przykładowo, laptopy HP serii EliteBook słyną ze swoich pancernych obudów i mocy pozwalającej na zastosowanie znacznie wykraczające poza home office. Laptopy Dell potrafią łączyć wysoką funkcjonalność z niezawodną prędkością, ale znaleźć można też dedykowane serie gamingowe. Z kolei jeśli szukasz wydajnego sprzętu, z procesorami typu Intel Core i5, zamkniętego w bardzo cienkich, gustownych obudowach, koniecznie sprawdź laptop Lenovo do 1200 zł.


Poleasingowe laptopy do 1200 złotych oferują przytłaczająco atrakcyjny stosunek ceny do jakości. Wszystkie urządzenia są idealnie sprawne pod względem technicznym. Aspekty wizualne zostały odzwierciedlone przez trzy wprowadzone klasy: A, A- oraz B. Reprezentują one stopień, w jakim widoczne są ewentualne niedoskonałości takie, jak np. rysy bądź zadrapania. W ten sposób wygodnie możesz określić, czy szukasz taniego laptopa do 1200 zł we wręcz perfekcyjnym stanie, czy jeszcze tańszego z ewentualnie widocznymi śladami eksploatacyjnymi. W każdym wypadku jednak wnętrze pozostaje niezmiennie sprawne - dzięki naszemu procesowi selekcji sprzedawane komputery mogą bez zarzutu działań nawet przez wiele długich lat!

 

Czym powinien charakteryzować się laptop gamingowy do 1200 zł?

 

Laptop do 1200 zł do gier powinien sporą wydajnością i szybkością. Za funkcje te odpowiada procesor, który powinien być wyposażony w dużą ilość pamięci podręcznej cache i posiadać nowoczesną architekturę. Przy wyborze warto sprawdzić liczbę rdzeni i wątków, ale także pozostałe szczegóły techniczne. Kolejnym ważnym podzespołem jest pamięć operacyjna RAM, z której komputer korzysta do obsługi aplikacji i samego systemu operacyjnego. Całość musi dobrze współgrać z układem grafiki, który w przypadku laptopów najczęściej przybiera formę zintegrowanej karty na płycie głównej. W prezentowanym przedziale cenowym do 1200 złotych można jednak znaleźć co jakiś czas notebooki, które mają wbudowane karty dedykowane. Ostatnim, choć wcale nie mniej istotnym, podzespołem laptopa gamingowego jest ekran, który powinien być odpowiednio duży i obsługiwać wysoką rozdzielczość HD, HD+ lub Full HD. Przekątna matrycy wpływa na ogólne wymiary laptopa i jego wagę całkowitą, ale jeśli urządzenie ma być wykorzystywane głównie stacjonarnie do gier, warto pokusić się o model 15,6 cali. Korzystając z filtrów znajdujących się po lewej stronie, szybko znajdziesz najlepszy laptop do 1200 złotych, który spełni wszystkie oczekiwania!

 

 

Sprawdź naszą pozostałą ofertę laptopów poleasingowych w różnych zakresach cenowych:

 

Laptopy do 800 zł Laptopy do 1000 zł Laptopy do 1500 zł Laptopy do 2000 zł
pixel