Poleasingowe laptopy dla grafika

( ilość produktów: 69 )

W naszym asortymencie nie mogło zabraknąć sprzętu do zadań specjalnych, czyli poleasingowych laptopów do obróbki filmów i dla grafików, które zaskoczą Cię pozytywnie swoją wydajnością, sprawnością i płynnością pracy. Doskonale zdajemy sobie sprawę, jakie wyzwania są codzienne stawiane przed profesjonalistami – projekty muszą być wykonywane sprawnie i dokładnie, a odpowiednie urządzenia znacząco Ci to ułatwią. 

Na co zwrócić uwagę w trakcie zakupu laptopa do obróbki filmów i grafiki?

 

Szukając laptopa do grafiki czy montowania filmów, zwróć uwagę nie tylko na jego cenę i stan techniczny. Równie ważne są takie parametry, jak wydajność (w tym przypadku optymalnym rozwiązaniem jest czterordzeniowy procesor Intel Core i5 lub wyższy) oraz karta graficzna. To właśnie ona odpowiada za jakość obrazu. Warto także sprawdzić, czy dysk jest odpowiednio szybki ? tu SSD nie ma konkurencji. Laptopy do montażu filmów i grafiki powinny mieć także pamięć RAM wynoszącą przynajmniej 8GB. Dzięki temu zamówiony sprzęt będzie mieć znakomitą moc obliczeniową i wydajność, które zagwarantują płynną i niezakłóconą pracę. Wygodną pracę zapewni odpowiednio duża matryca - jeśli zależy Ci przede wszystkim na komforcie użytkowania - wybierz laptop z matrycą 15 lub 17-calową, jeśli jednak Twoja praca wymaga mobilności - używane laptopy poleasingowe 14 cali mogą okazać się wystarczające. 

 

Korzyści płynące z zakupu tanich, używanych laptopów dla grafików

 

Dlaczego warto zamówić jeden z dostępnych w naszej ofercie tanich laptopów do grafiki i montażu filmów? Przede wszystkim ze względu na stan, w jakim znajdują się poleasingowe urządzenia. Każdy sprzęt, który znajdziesz w aktualnym asortymencie, został dokładnie sprawdzony i odświeżony, dzięki czemu otrzymujesz go w jak najlepszym stanie wizualnym i technicznym. Nie bez znaczenia jest także klasa oferowanych modeli. W przypadku laptopów do montowania filmów i nie tylko jest to przede wszystkim A, A- i B, które potwierdzają 100% sprawność modeli renomowanych marek. W ofercie mamy urządzenia sygnowane logo takich producentów jak Dell czy Lenovo, którzy gwarantują niezawodność na lata. A to wszystko przy atrakcyjnie niskich kosztach zakupu, które wynoszą nawet do 70% taniej w porównaniu do nowych urządzeń. Profesjonalne laptopy dla grafików możesz kupić u nas również na raty. Dzięki rozłożeniu płatności możesz cieszyć się sprzętem z górnej półki bez nadwyrężania firmowego lub domowego budżetu.

 

Poleasingowe laptopy do grafiki i montowania filmów ? urządzenia do zadań specjalnych

 

Jedną z wielu zalet, która wyróżnia oferowane poleasingowe laptopy do montowania filmów i grafiki, są doskonałe parametry techniczne. Sprzęty dedykowane profesjonalistom mają dysk Intel Core i5 lub i7, zostały wyposażone w dysk SSD, a do tego są dostępne w różnych wariantach pamięci RAM ? 8 i 16 GB. Dzięki temu z łatwością znajdziesz model, który sprawdzi się znakomicie w codziennej pracy. Używane, jednak w 100% sprawne laptopy do montażu filmów mogą być ze sobą dowolnie porównywane. Wystarczy, że zaznaczysz opcję "Do porównania" przy interesujących Cię urządzeniach, aby w łatwy sposób sprawdzić, który z nich wypada lepiej i ma lepsze parametry.

 

pixel