Poleasingowe komputery SFF - Small Form Factor

( ilość produktów: 47 )

Komputery SFF to urządzenia osadzone w specjalnych, małych obudowach (SFF: Small Form Factor). Zaprojektowane są przede wszystkim z myślą o pracy biurowej. To odpowiedni wybór dla osób, które szukają wydajnego rozwiązania, które nadaje się do większości zastosowań. Wszystkie komputery poleasingowe SFF są przez nas sprawdzone, dzięki czemu masz gwarancję ich sprawności technicznej.


Jedną z największych zalet komputerów SFF są właśnie rozmiary. Kompaktowy komputer zmieści się wszędzie. Bez problemu można ustawić je na wąskim biurku, a nawet przy telewizorze, aby korzystać z niego czasowo jak z monitora komputerowego. Poleasingowe komputery SFF to sprzęty wysokiej jakości, które dodatkowo bardzo estetycznie się prezentują!

 

Używane komputery SFF - wysoka wydajność w zminiaturyzowanej formie

 

Obudowa SFF (Small Form Factor) sprawia, że wszystkie podzespoły zainstalowane wewnątrz muszą spełniać odpowiedni standard. Ze względu na ograniczone rozmiary stosuje się komponenty specjalnie przeznaczone do takich konstrukcji. Typowe płyty główne, karty graficzne, zasilacze i pozostałe komponenty, które znajdują się w komputerach stacjonarnych typu tower i stacjach roboczych w większości przypadków nie będą kompatybilne. Pasujące płyty główne mają standard mini-ITX (wymiary 170 x 170 mm) lub micro-ATX. Komputery SFF są jednak kategorią zróżnicowaną, w której znajdziemy wiele różnych modeli - czasem jeszcze bardziej minimalistycznych!

 

Komputery SFF nie są tym, czego szukasz? Sprawdź naszą ofertę typowych komputerów poleasingowychAiO oraz Mini PC!

pixel