Komputery do 1000 zł

( ilość produktów: 58 )

Poleasingowe komputery stacjonarne potrafią być doskonałą okazją zarówno od strony finansowej, jak i użytkowej. Komputery do 1000 zł w Rnew spełniają rygorystyczne wymagania firm i użytkowników indywidualnych, poszukujących dobrego urządzenia do domu dla siebie i swoich bliskich. Nie brakuje komputerów z szybkimi procesorami Intel przystosowanymi do gier i multimediów. Każdy komputer został dokładnie sprawdzony i jest całkowicie sprawny technicznie. Większość urządzeń sprzedawanych jest z zainstalowanym, nowym systemem operacyjnym Windows 10 (Home / Pro). Sprawdź wszystkie oferty poniżej i wybierz taki komputer, jakiego potrzebujesz!

Komputer do pracy za 1000 zł

Komputer stacjonarny do 1000 zł to niezawodny sprzęt, który może być podstawowym wyposażeniem każdej firmy. Korzystając z komputerów poleasingowych z Rnew, zyskuje się gwarancję bezpiecznej historii i pochodzenia urządzeń. Całkowita sprawność i świetny stan wizualny, określony za pomocą poszczególnych klas, przekładają się na wysoki komfort użytkowania.

Dostępne w tej kategorii komputery mają na tyle zaawansowane podzespoły, że będą w stanie przez lata zapewniać pracownikom komfortową i efektywną pracę. Są w stanie obsługiwać zarówno proste, jak i bardziej specjalistyczne programy biurowe, do obróbki grafiki, zarządzania systemami IT i bazami danych. Komputer do 1000 zł może być niezwykle uniwersalną maszyną, która sprawdzi się w wielu branżach. W przeciwieństwie do nowych produktów komputer do 1000 zł używany będzie miał znacznie lepsze podzespoły w tej kategorii cenowej.

Jaki komputer do 1000 zł wybrać?

Dobry komputer do 1000 zł może być pełnoprawnym centrum domowej rozrywki. Zapewni bezproblemowe i szybkie korzystanie z usług streamingowych oraz przeglądanie sieci. W tej kategorii cenowej bez trudu można znaleźć także komputer do gier do 1000 zł. Procesory Intel Core serii i5 i i7, dedykowana karta graficzna lub płyta główna z dobrym, wbudowanym układem grafiki to cechy, na podstawie których można łatwo znaleźć wydajny komputer gamingowy do 1000 zł. Zdarzają się również oferty urządzeń z nowoczesnymi, designerskimi obudowami, wyposażonymi w oświetlenie LED, które doda klimatu w każdym pomieszczeniu gracza.

Komputer za 1000 złotych może być sprzętem domowym lub biurowym. Dysponując takim budżetem, można znaleźć urządzenia o parametrach technicznych, które ?przebijają? pod kątem wydajności wiele fabrycznie nowych zestawów. Poleasingowy komputer za tysiąc złotych będzie idealnym sposobem na zyskanie więcej za mniej!

 

Sprawdź komputery w super cenach:

Komputery do 300 zł Komputery do 400 zł Komputery do 500 zł Komputery do 1500 zł
pixel