Komputery poleasingowe i5

( ilość produktów: 221 )

Szukając niezawodnego i wielozadaniowego komputera, warto zacząć poszukiwania od odpowiedniego procesora. W tej kategorii znajdziesz wszystkie nasze komputery, które są wyposażone w procesory Intel i5. Piąta generacja procesorów Intel zadebiutowała w 2009 roku i nie tylko jest cały czas produkowana, ale powstają wciąż nowe generacje (np. generacja 10 - Comet Lake). Komputer Intel Core i5 na pewno będzie dobrym wyborem, jeśli stawiasz na atrakcyjny stosunek ceny do możliwości.


Komputery poleasingowe i5 to bardzo szeroka grupa produktów, w skład której wchodzą zarówno urządzenia do użytku domowego, jak i dobre maszyny do grania. Wszystkie procesory i5 charakteryzują się świetnymi rozwiązaniami technologicznymi i dużą wydajnością. Wiele nowszych procesorów generacji piątej wykazuje nawet wyższą wydajność od procesorów kolejnej, siódmej generacji. Dlatego zwykle nie można jednoznacznie ocenić, która seria jest lepsza. Zamiast tego należy dokładnie porównać ze sobą konkretne modele procesorów.

 

Komputery poleasingowe z procesorem Intel i5

 

Używany komputer z Intel i5 odwdzięczy Ci się cichą i wydajną pracą. Nasze procesory są zawsze najwyższej jakości i sprawują się bezproblemowo. Bardziej zaawansowane modele serii i5 są mają również możliwość podkręcenia, dzięki czemu można uzyskać szybsze taktowanie. Przy wyborze zwróć uwagę na generację i specyfikę konkretnego modelu, a zwłaszcza wspomnianą częstotliwość taktowania, układ graficzny, wbudowaną pamięć podręczną i kontroler pamięci RAM. Pamiętaj, że procesorów nie warto porównywać na zasadzie ?im więcej, tym lepiej?. Czasem zdarza się, że dwurdzeniowe monstrum z czterema wątkami zapewnia lepszą wydajność w grach komputerowych od alternatywy ośmiordzeniowej!

 

Szukasz komputera z innym procesorem? Sprawdź nasze komputery wyposażone w procesory i3i7 lub XEON!

pixel