Monitory do 500 zł

( ilość produktów: 64 )

Do gier komputerowych, do odtwarzania filmów, a także do specjalistycznej pracy przy obróbce grafiki - to wszystko zapewniają monitory do 500 złotych. W tym zakresie cenowym występują najlepsze modele, które charakteryzują się świetną kolorystyką, kontrastem i wysoką rozdzielczością. Wybór monitora poleasingowego może być strzałem w dziesiątkę, gdy szukasz najwyższej jakości dostępnej za nieco mniej. Sprawdź całą ofertę poniżej!

Dlaczego warto wybrać poleasingowy monitor do 500 zł?

W naszym sklepie znajdziesz poleasingowe monitory do 500 złotych najbardziej znanych, renomowanych producentów. Nie brakuje urządzeń HP czy Dell, a także monitorów Lenovo czy Samsung. Polecane monitory do 500 złotych to także modele nieco mniej znanych producentów, takich jak Fujitsu i Iiyama. Wszystkie prezentowane urządzenia są w 100% sprawne technicznie i gotowe do podłączenia. Stan wizualny produktu wyrażany jest za pomocą trzystopniowej skali jakości, odzwierciedlającej zakres i liczbę ewentualnych śladów eksploatacyjnych. Rozważając, jaki monitor do 500 zł wybrać, najlepiej jest sprawdzić ofertę urządzeń poleasingowych z pewnego, bezpiecznego źródła. Właśnie w ten sposób można zyskać często tak samo wydajny sprzęt, jednak w nawet kilkukrotnie niższej cenie!

Jakie parametry powinien mieć dobry monitor do 500 zł?

Wybór odpowiedniego ekranu należy uzależnić od głównego przeznaczenia produktu. W tej kategorii cenowej można jednak znaleźć perfekcyjne urządzenia do domu, jak i do pracy. Monitor do komputera do 500 złotych do domu powinien mieć odpowiedni kontrast, umożliwiający cieszenie się efektami filmowymi. Paleta barw i rodzaj matrycy to także istotne elementy w pracy polegającej na obróbce grafiki i montażu wideo. Ze względu na potrzebną przestrzeń, a także aspekty zdrowotne związane z ochroną wzroku, warto zwrócić uwagę na monitor 120hz do 500 zł o dużej przekątnej matrycy. Monitory 22 cale, 24 cale, a także jeszcze większe urządzenia pomagają zachować porządek w trakcie pracy i ograniczają zmęczenie.

Najlepsze monitory gamingowe do 500 zł

W Rnew otrzymasz również najlepsze monitory poleasingowe dla graczy. Osoby, które cenią sobie gaming, powinny zwrócić uwagę na rodzaj matrycy, jej wielkość oraz zakrzywienie. Monitor do gier do 500 zł powinien również obsługiwać wyższe rozdzielczość ekranu, np. Full HD. W przypadku wielu gier akcji i FPS kluczowy okaże się czas reakcji, na który wpływa częstotliwość odświeżania ekranu. Monitory 144hz do 500 zł najlepiej sprawdzą się dla wymagających graczy, zapewniając niesamowitą płynność obrazu.

Monitor gamingowy do 500 zł będzie miał wbudowane m.in. gniazdo HDMI, VGA i/lub DisplayPort. Powyżej znajdziesz wiele doskonałych egzemplarzy, które zapewnią komfortową rozgrywkę nie tylko na komputerze, ale także na konsoli. Już teraz przejrzyj szczegóły, sprawdzając wszystkie prezentowane modele!

 

Sprawdź inne monitory poleasingowe w super cenach:

Monitory do 100 zł Monitory do 200 zł Monitory do 300 zł Monitory do 400 zł
pixel