Monitory poleasingowe - klasa B

( ilość produktów: 43 )

Monitory poleasingowe klasy B to sprzęt w 100% sprawny technicznie. Mogą być na nich widoczne ślady użytkowania takie, jak rysy, przetarcia lub niewielkie wgniecenia na obudowie. Matryca może posiadać nieregularne, pojedyncze plamki. Czy jakichkolwiek innych wad należy spodziewać się, wybierając monitor poleasingowy (klasa B)? Absolutnie nie!


Monitory używane klasy B to perfekcyjne rozwiązanie dla firm i użytkowników indywidualnych, dla których aspekty estetyczne są drugorzędne, a najważniejsza jest sprawność i wydajność sprzętu komputerowego. Laptopy takie charakteryzują się niższą ceną, ale wszelkie niedoskonałości dotyczą wyłącznie sfery wizualnej. Każdy laptop klasy B dostępny w Rnew jest gotowy do podłączenia natychmiast!

 

Monitory używane klasy B. Stosunek jakości do ceny

 

Monitory poleasingowe klasy B charakteryzują się doskonałym stosunkiem jakości do ceny. Modele te mają bardziej widoczne ślady użytkowania w porównaniu do produktów zaklasyfikowanych do klasy A i A-. W praktyce, jeśli nie przeszkadzają nam ewentualne, drobne ryski na monitorze lub niewielkie wgniecenia na obudowie, zakup monitora używanego klasy B jest bardzo dobrym wyborem. Dobrze sprawdzą się zarówno do grania w gry komputerowe, jak i do obróbki grafiki. Wszelkie wady wizualne takich urządzeń zazwyczaj są na tyle małe, że pozostają niewidoczne z odległości. Jak podkreślamy powyżej, sprzęt jest w 100% sprawny i gwarantuje taką samą wydajność, jak nowy. Różnica w cenie jest jednak znaczna i może przyczynić się do sporych oszczędności finansowych. Sprawdź pełną ofertę używanych monitorów poleasingowych w Rnew!

pixel