Komputery do 1500 zł

( ilość produktów: 90 )

Wszechstronne i wielozadaniowe komputery stacjonarne nie muszą kosztować fortuny. Komputery do 1500 zł to kategoria, w której znajdziemy wydajne modele stworzone z myślą o pracy, jak i rozrywce. Używany komputer do 1500 zł zapewni pełen komfort w trakcie przeglądania stron internetowych, obsługi programów, odtwarzania wideo i gier komputerowych. Wszystkie nasze urządzenia są całkowicie sprawne, a od strony wizualnej nierzadko są identyczne względem nowych. Sprawdź ofertę poniżej i wybierz najlepszy komputer w Rnew!

Komputer do 1500 zł - specyfikacja i wyposażenie

Stacjonarny komputer do 1500 zł pozwala na użytkowanie bez kompromisów. W takim zakresie cenowym łatwo można znaleźć komputer poleasingowy posiadający jedne z nowszych, bardzo wydajnych podzespołów. Używany komputer do 1500 zł może posiadać wydajny procesor Intel Core serii i3, i5, a nawet i7. Popularne są nowsze generacje procesorów serii Intel i5, m.in. dziewiątej (np. i5 9400F) i dziesiątej (np. i5 10400). Bardzo wysoka częstotliwość taktowania oraz innowacyjny system pracy w trybie turbo przekładają się na zachowanie stabilności nawet przy dużym obciążeniu. Doceni je również każdy, kto sprawdza, jaki komputer gamingowy do 1500 zł można kupić!

Na szybkość pracy urządzeń dostępnych w tej kategorii wpływają również pozostałe podzespoły. Renomowane płyty główne, dużo pamięci operacyjnej RAM i błyskawicznie transferujące dane dyski SSD przyspieszą wszystkie wykonywane czynności. Ponadto komputer za 1500 złotych może być wyposażony w zainstalowany i gotowy do użycia system Microsoft Windows, np. Windows 10 Home lub Pro. Poszczególne oferty zostały wzbogacone o kompleksowe pakiety biurowe, dzięki czemu od razu po otwarciu przesyłki i podłączeniu komputera można z niego w pełni korzystać!

Komputer do gier do 1500 zł to nie tylko okazja cenowa!

Poleasingowe komputery stacjonarne charakteryzują się nie tylko niższą ceną. Nierzadko niższym kosztem można otrzymać urządzenie, którego wydajność będzie wyższa od nowych modeli. Wszystkie nasze komputery są całkowicie sprawne, a stan wizualny został określony za pomocą czterech klas jakościowych. Używany komputer do 1500 zł może więc stać się doskonałym wyborem dla graczy, którzy kładą nacisk na wydajność i parametry techniczne. Jaki komputer do 1500 zł wybrać?

Urządzenie biurowe powinny być najlepiej przygotowane do obsługi wielu aplikacji i przeglądania sieci. Przyda się szybki procesor i dysk o pojemności wystarczającej do przechowywania wszystkich danych. Dodatkowym atutem będzie zainstalowane oprogramowanie biurowe Microsoft. Komputer do gier do 1500 zł powinien mieć procesor o częstotliwości taktowania wystarczającej do obsługi preferowanych tytułów, najlepiej z trybem turbo. Bez trudu można znaleźć komputer gamingowy do 1500 złotych czterordzeniowym procesorem, dyskiem SSD o pojemności 240 GB, 500 GB, a nawet 1 TB.

 

Sprawdź komputery w super cenach:

Komputery do 300 zł Komputery do 400 zł Komputery do 500 zł Komputery do 1000 zł
pixel