Stacje dokujące do laptopów

( ilość produktów: 11 )

Stacja dokująca do laptopa to urządzenie, które rozszerza bazową funkcjonalność komputera. Jeszcze kilkanaście lat temu synonimicznie określano ją mianem “replikatora” ze względu na podstawową funkcję - rozszerzenie liczby złącz, które można podłączyć do laptopa. Stacje dokujące należy podłączyć do zasilania za pomocą kompatybilnego zasilacza. Po włożeniu laptopa do stacji można korzystać ze wszystkich jej funkcjonalności.


Nowe modele podłącza się do stacji za pomocą kabli USB (w różnych wersjach) lub DisplayPort. Starsze komputery były podłączane najczęściej przy użyciu dedykowanych złączy liniowych znajdujących się w dolnych częściach komputerów. Zdarzało się, że poszczególne marki stosowały inne wyjścia (np. HP, Dell), wobec czego stacje dokujące nie były kompatybilne z urządzeniami konkurencyjnymi.

 

Poleasingowe stacje dokujące - profesjonalna pomoc dla każdego laptopa

 

Poleasingowa, używana stacja dokująca jest świetnym dodatkiem dla każdego, kto spędza dużo czasu przed komputerem. Stacja dokująca do laptopa to dla użytkownika dodatkowy komfort w jego użytkowaniu, a sprzęt ma zapewniony bezpieczny dostęp do zasilania. Pisanie na starszych laptopach wpiętych do stacji dokujących staje się dużo wygodniejsze ze względu na mniejszy kąt nachylenia klawiatury względem położenia dłoni. Przede wszystkim jednak stacja dokująca zapewnia wszechstronny dostęp do urządzeń peryferyjnych. Ten przydatny produkt nie tylko ułatwi Ci pracę, ale również zadba o organizację przestrzeni, aby uniknąć nieprzyjemnej plątaniny kabli!

 

Sprawdź pozostałe podzespoły i akcesoria do laptopów dostępne w naszym sklepie:

Dyski twarde do laptopów Używane torby Ładowarki i zasilacze Części do laptopów
pixel