Laptopy poleasingowe

( ilość produktów: 490 )

Laptopy poleasingowe są doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających tańszej alternatywy dla nowych notebooków. Wszystkie laptopy są przez nas dokładnie sprawdzane przed dalszą sprzedażą i objęte są 12 miesięczną gwarancją (z możliwością przedłużenia). Kupując laptop poleasingowy, można zaoszczędzić pieniądze, zadbać o ekologię i jednocześnie cieszyć się wysokiej jakości sprzętem.

Czym są laptopy poleasingowe?

Wiele firm decyduje się na leasing laptopów firmowych – to wygodna forma, która pozwala na rozłożenie kosztów w czasie oraz częstsze wymiany sprzętów na nowe. Po okresie wynajmu wszystkie laptopy są zastępowane nowymi, a używane (nawet te w doskonałym stanie) wracają do leasingodawcy, który je odsprzedaje. Następnie są dokładnie sprawdzane pod kątem stopnia zużycia oraz konieczności wymiany części. Po refreshingu są sprzedawane w o wiele niższej cenie niż porównywalne wydajnościowo nowe urządzenia. Laptopy poleasingowe są więc urządzeniami, które były już wykorzystywane, jednak często są w bardzo dobrym stanie, gdyż korzystano z nich głównie do pracy i nie eksploatowano mocno podzespołów. Te argumenty nie pozostawiają wątpliwości, czy warto kupić używanego laptopa.

Ponieważ najczęściej były używane przez profesjonalistów, są to najwyższe modele popularnych producentów takich jak Lenovo, Dell czy HP, o świetnej jakości i topowych podzespołach. 

Więcej informacji: Co to znaczy laptop poleasingowy?

Nowy czy używany - jaki laptop wybrać?

Zakup laptopa wiąże się z wieloma decyzjami i jedną z nich jest rozważenie tego, czy lepszym rozwiązaniem będzie sprzęt poleasingowy. Istnieją sytuacje, w których nowy laptop będzie bardziej odpowiedni, ale dotyczy to głównie sprzętu wysoce specjalistycznego, stosowanego do pracy przy zaawansowanych technologiach. Jednak w wielu przypadkach zakup laptopa poleasingowego okaże się wyborem bardziej korzystnym.

 

Używane notebooki - na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupowem używanego notebooka, przy wyborze musisz wziąć pod uwagę kilka czynników. Przede wszystkim stan techniczny m.in obudowy, klawiatury ekranu jak i podzespołach wewnątrz laptopa. W Rnew.pl przykładamy dużą wagę, aby jak najlepiej przedstawić stan kupowanego sprzętu. Kupując u nas używanego laptopa, masz pewność, że został on dokładnie sprawdzony, ale nawet jeżeli nie spełni on Twoich oczekiwań możesz go zwrócić bez podania przyczyny. Nie musisz również martwić się, że Twój używany sprzęt ulegnie awarii. Na każdy komputer udzielamy gwarancji, nawet do 36 miesięcy.

Czy warto kupować laptopy poleasingowe w Rnew?

Czy warto kupić laptop poleasingowy? Tak, jednak w zaufanym sklepie. Rnew dokładnie weryfikuje wszystkie urządzenia i decyduje się na sprzedaż wyłącznie tych, które pochodzą od znanych oraz cenionych marek. Ponadto laptopy poleasingowe wybieramy do naszej oferty w taki sposób, aby miały one cechy, które umożliwiają komfortową pracę przez wiele godzin. Poznaj 5 powodów dla których warto kupić laptop poleasingowy:

  1. Atrakcyjna cena - to największy atut zakupu używanego laptopa. W atrakcyjnej cenie możesz więc nabyć najwyższej jakości sprzęt klasy biznes, stworzony z wykorzystaniem najlepszych komponentów na rynku. Oszczędności sięgają nawet 70%, a najtańsze modele modele znajdziesz już w budżecie 1000 zł.
  2. Gwarancja do 36 miesięcy - Każdy komputer jest objęty 12 miesięczną gwarancją z możliwością przedłużenia do 3 lat w trybie Door to Door. Na czas naprawy oferujemy zastępczy sprzęt. Dodatkowo, laptopa możesz zwrócić do 30 dni od zakupów (również dla klientów B2B!)
  3. Sprzęt gotowy do pracy - Testujemy każdy sprzęt przed wysyłką, weryfikujemy jego możliwości oraz sprawdzamy jak zachowuje się podczas intensywnej eksploatacji. Dopiero przejście przez nasze wymagające testy kwalifikuje urządzenia do tego, aby mogły trafić w Twoje ręce! Żadna usterka nie umknie naszej uwadze! Każdy laptop posiada zainstalowany legalny system operacyjny Windows.
  4. Różnorodność oferty -  w ofercie laptopy poleasingowe różnych marek, modeli i specyfikacji, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
  5. Ekologia - kupując poleasingowy laptop dbasz o ekologię. Ponowne wykorzystanie sprzętu elektronicznego to doskonały przykład świadomych decyzji zakupowych w duchu Zero Waste.

Więcej informacji: Czy warto kupić poleasingowego laptopa?

Jaki laptop poleasingowy wybrać?

Szukając najlepszego laptopa przede wszystkim należy zwrócić uwagę na potrzeby i sposób korzystania. Jeśli potrzebujesz laptopa do przeglądania internetu lub będziesz głównie pracować z programami biurowymi, wystarczy Ci laptop o niższej specyfikacji. Natomiast, jeśli planujesz wykorzystywać go do obróbki graficznej czy montażu wideo, potrzebny będzie sprzęt z lepszą wydajnością np poleasingowy ultrabook lub laptop z procesorem i7.

W Rnew dokładnie sprawdzamy urządzenia i przypisujemy je do konkretnej klasy (A, A-, B). Określa ona głównie wygląd zewnętrzny, np. to, czy są widoczne rysy i stopień zużycia.

Poznaj klasy dostępne w naszej ofercie:

  • Klasa A - Sprzęt poleasingowy klasy A to absolutnie topowe produkty. W pierwszym kontakcie trudno stwierdzić, czy to nowy sprzęt, powystawowy czy używany. Komputery poleasingowe klasy A powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów. Mogą posiadać minimalne ślady użytkowania, nie przeszkadzające w codziennej pracy.
  • Klasa A- - to wysokiej jakości komputery, niewiele ustępujący klasie A. Możliwe są normalne ślady użytkowania na obudowie. Kondycja matrycy w laptopach oraz monitorach nie pozostawia wiele do życzenia, ewentualne minimalne niedociągnięcia nie zakłócają komfortu pracy. Sprzęt jest w pełni sprawny technicznie.
  • Klasa B - to idealne rozwiązanie dla osób szukających komputerów o dobrych parametrach technicznych, stawiających wygląd na drugim miejscu. Wizualne mankamenty rekompensuje cena niższa niż w wyższych klasach.

Zwróć uwagę również na to, jakiej marki sprzęt lubisz, przy jakiej wielkości matrycy dobrze Ci się pracuje.

Nadal nie wiesz na co się zdecydować? Szukaj naszych ofert z realnymi zdjęciami oznaczonymi znacznikiem "Sztuka ze zdjęcia". Możesz także obejrzeć je w naszym sklepie stacjonarnym.

Więcej informacji: Ranking laptopów poleasingowych

pixel