Darmowa dostawa od 50,00 zł

Laptopy poleasingowe - tanie i sprawdzone laptopy używane

( ilość produktów: 173 )

Kategoria laptopy poleasingowe oferuje używane laptopy pochodzące z leasingu. Są doskonałym rozwiązaniem dla osób szukających tańszej alternatywy dla nowych laptopów. Wszystkie notebooki są przez nas dokładnie sprawdzane przed dalszą sprzedażą i objęte są 12 miesięczną gwarancją (z możliwością przedłużenia). Kupując laptop poleasingowy, można zaoszczędzić pieniądze, zadbać o ekologię i jednocześnie cieszyć się wysokiej jakości sprzętem.

Co to są laptopy poleasingowe?

Laptopy poleasingowe to biznesowe modele używane przez kilka lat przez pracowników korporacyjnych, które po zakończeniu leasingu zostały odsprzedane. Ponieważ najczęściej były używane przez profesjonalistów, są to najwyższe modele popularnych producentów takich jak Lenovo, Dell czy HP, o świetnej jakości i topowych podzespołach. 

Przed wprowadzeniem do oferty sklepu, każdy sprzęt jest przez nas dokładnie sprawdzany. Wszystkie laptopy posiadają zainstalowany legalny system Windows.

Więcej informacji: Co to znaczy laptop poleasingowy?

Czy warto kupować laptopy poleasingowe w Rnew?

Poznaj 5 powodów dla których warto kupić laptop poleasingowy:

  1. Atrakcyjna cena - to największy atut zakupu używanego laptopa. W atrakcyjnej cenie możesz więc nabyć najwyższej jakości sprzęt klasy biznes, stworzony z wykorzystaniem najlepszych komponentów na rynku. Oszczędności sięgają nawet 70%, a najtańsze modele modele znajdziesz już w budżecie 1000 zł.
  2. Gwarancja do 36 miesięcy - Każdy komputer jest objęty 12 miesięczną gwarancją z możliwością przedłużenia do 3 lat w trybie Door to Door. Na czas naprawy oferujemy zastępczy sprzęt. Dodatkowo, laptopa możesz zwrócić do 30 dni od zakupów (również dla klientów B2B!)
  3. Sprzęt gotowy do pracy - Testujemy każdy sprzęt przed wysyłką, weryfikujemy jego możliwości oraz sprawdzamy jak zachowuje się podczas intensywnej eksploatacji. Dopiero przejście przez nasze wymagające testy kwalifikuje urządzenia do tego, aby mogły trafić w Twoje ręce! Żadna usterka nie umknie naszej uwadze! Każdy laptop posiada zainstalowany legalny system operacyjny Windows.
  4. Różnorodność oferty -  w ofercie laptopy poleasingowe różnych marek, modeli i specyfikacji, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
  5. Ekologia - kupując poleasingowy laptop dbasz o ekologię. Ponowne wykorzystanie sprzętu elektronicznego to doskonały przykład świadomych decyzji zakupowych w duchu Zero Waste.

Więcej informacji: Czy warto kupić poleasingowego laptopa?

Jaki laptop poleasingowy wybrać?

Szukając najlepszego laptopa przede wszystkim należy zwrócić uwagę na potrzeby i sposób korzystania. Jeśli potrzebujesz laptopa do przeglądania internetu lub będziesz głównie pracować z programami biurowymi, wystarczy Ci laptop o niższej specyfikacji. Natomiast, jeśli planujesz wykorzystywać go do obróbki graficznej czy montażu wideo, potrzebny będzie sprzęt z lepszą wydajnością np poleasingowy ultrabook lub laptop z procesorem i7.

Zwróć również uwagę na stan wizualny używanego laptopa. W naszej ofercie znajdziesz modele o klasie A, A-, B. Większość występujących w niższych klasach wad produktów ogranicza się do drobnych zarysowań czy przetarć na klawiaturze (niewielkie ślady użytkowania). 

Poznaj klasy dostępne w naszej ofercie:

  • Klasa A - Sprzęt poleasingowy klasy A to absolutnie topowe produkty. W pierwszym kontakcie trudno stwierdzić, czy to nowy sprzęt, powystawowy czy używany. Komputery poleasingowe klasy A powinny zadowolić najbardziej wymagających klientów. Mogą posiadać minimalne ślady użytkowania, nie przeszkadzające w codziennej pracy.
  • Klasa A- - to wysokiej jakości komputery, niewiele ustępujący klasie A. Możliwe są normalne ślady użytkowania na obudowie. Kondycja matrycy w laptopach oraz monitorach nie pozostawia wiele do życzenia, ewentualne minimalne niedociągnięcia nie zakłócają komfortu pracy. Sprzęt jest w pełni sprawny technicznie.
  • Klasa B - to idealne rozwiązanie dla osób szukających komputerów o dobrych parametrach technicznych, stawiających wygląd na drugim miejscu. Wizualne mankamenty rekompensuje cena niższa niż w wyższych klasach.

Nadal nie wiesz na co się zdecydować? Szukaj naszych ofert z realnymi zdjęciami oznaczonymi znacznikiem "Sztuka ze zdjęcia". Możesz także obejrzeć je w naszych sklepach stacjonarnych.

Więcej informacji: Ranking laptopów poleasingowych

pixel