Monitory do 300 zł

( ilość produktów: 70 )

Monitor jest jednym z tych urządzeń wychodzących, które relatywnie wolno się zużywają i noszą znikome ślady użytkowania. Dostępne na tej podstronie monitory poleasingowe do 300 złotych będą gratką cenową dla osób, które szukają możliwości zaoszczędzenia środków. Wiele z tych urządzeń potrafi pozytywnie zaskoczyć parametrami obrazu, wysoką rozdzielczością i najwyższej jakości matrycą, które przekładają się na wysoki komfort użytkowania. Przekonaj się o tym, sprawdzając wyselekcjonowane propozycje poniżej!

Monitor do 300 złotych - używany, ale jak nowy

Monitor do komputera do 300 zł będzie urządzeniem, które jest w stanie posłużyć w firmie, jak i w domu, przez wiele długich lat. Ze wszystkich urządzeń wyjściowych monitory używane cieszą się bardzo dużą popularnością. Wpływa na to niski stopień zużycia, a nierzadko nawet brak większych śladów eksploatacyjnych. W naszym sklepie znajdziesz najlepszy poleasingowy monitor za 300 zł. Wszystkie urządzenia są zawsze sprawdzane przez zespół techniczny, a do sprzedaży trafiają wyłącznie wyselekcjonowane, w 100% sprawne techniczne modele.

Używany, dobry monitor do 300 zł potrafi spełnić najbardziej wymagające oczekiwania użytkowników. Nasze produkty podzielone są na trzy klasy jakościowe, uwzględniające ewentualne, drobne mankamenty estetyczne (np. rysy na obudowie, plamki na matrycy). Zdecydowana większość urządzeń prezentuje stan zupełnie zbliżony względem eksponatów znajdujących się na sklepowych półkach. Monitor do 300 zł zadowoli każdego, kto szuka znacznie tańszego urządzenia, jednak o takich samych lub podobnych parametrach technicznych.

Jaki monitor do 300 zł? Na jakie parametry zwrócić uwagę?

Zastanawiając, jaki monitor do 300 zł wybrać, warto sprawdzić dokładnie rodzaj matrycy. Monitor gamingowy do 300 zł może mieć matrycę IPS, która charakteryzuje się zachowaniem szybkiej reakcji. Do pracy biurowej skorzystać można z matryc TN i VA. Monitor do gier do 300 zł powinien charakteryzować się szybkim czasem reakcji, wysokim współczynnikiem odwzorowania kolorów i wysokim kontrastem. Ważna jest również częstotliwość odświeżania obrazu oraz maksymalna rozdzielczość (np. HD, HD+, FullHD). Monitor Full HD do 300 zł znajdziemy w różnych wariantach gabarytowych. Popularną opcją są modele o przekątnej matrycy 21 i 22 cale.

Zarówno urządzenie przeznaczone do odtwarzania multimediów i gier, jak monitor biurowy, powinny być wyposażone w odpowiednie wejścia. Szczególnie istotne jest złącze HDMI. Na szczęście dzisiaj monitor do 300 zł HDMI to nie rzadkość. Co więcej, bardzo często nasze urządzenia wyposażone są w dodatkowe, przydatne złącza, np. DisplayPort.

 

Sprawdź inne monitory poleasingowe w super cenach:

Monitory do 100 zł Monitory do 200 zł Monitory do 400 zł Monitory do 500 zł
pixel