Komputery poleasingowe i3

( ilość produktów: 29 )

Procesory Intel Core i3 zapewniają dobrą jakość kultury pracy, potrzebną wydajność i wielozadaniowość. Komputery poleasingowe i3, które można zobaczyć w tej kategorii, występują w wielu różnych wariantach. Generacja Intel i3 obejmuje zarówno jednostki przeznaczone do pracy administracyjnej, jak i komputery, które mogą stawić czoła mało wymagającym grom komputerowym.


Wszystkie urządzenia charakteryzują się tym samym: całkowitą sprawnością, bezproblemowym uruchomieniem i najwyższą jakością. Poleasingowe komputery z procesorem i3 najczęściej są urządzeniami, które wcześniej były wykorzystywane przez krótki czas przez różnego rodzaju firmy. Dzięki temu pozostają w świetnej kondycji i są w stanie jeszcze bardzo długo służyć nowym właścicielom!

 

Laptopy i komputery poleasingowe z procesorem Intel i3

 

Komputery poleasingowe i3, np. firmy HPDell lub Lenovo nadadzą się do prac biurowych czy do domu. Wyposażone są w szereg udogodnień technologicznych, obejmujących m.in. sposób chłodzenia rdzeni i wykorzystywania mocy obliczeniowych. Komputery z procesorami Intel i3 będą dobrym rozwiązaniem do słuchania muzyki, oglądania filmów, jak i do wykonywania pracy w popularnych programach biurowych. Nie poradzą sobie jednak z najnowszymi grami komputerowymi. Przed zakupem należy jednak dokładnie sprawdzić parametry - nie tylko procesora, ale także pozostałych podzespołów. Jeżeli bardzo spodobał Ci się jakiś komputer, ale chciałbyś wymienić dany komponent, koniecznie sprawdź całą naszą ofertę. Polecamy karty graficzne, karty audio, routery, dyski twarde i akcesoria zewnętrzne! Sprawdź również naszą ofertę komputerów z procesorami i5i7 lub XEON.

pixel