Mini PC poleasingowe

( ilość produktów: 64 )

Komputery mini PC, określany też jako nettopy, to wyjątkowo oryginalne urządzenia o niewielkich rozmiarach, ale wcale nie gorszej wydajności. Zamknięte są w małej obudowie przypominającej kształt sześcian. Pomimo zminimalizowanych rozmiarów posiadają wszystkie najważniejsze złącza. Niektóre modele mogą być nawet wyposażone w stacje dysków. W tym miejscu znajdziesz używane mikrokomputery najwyższej klasy, w 100% sprawne technicznie i w bardzo atrakcyjnych cenach.


Nettopy, czyli komputery mini-PC, przeznaczone są do pracy biurowej i do podstawowego użytku domowego. Nie będą to raczej propozycje dla osób, które szukają wydajnych jednostek z dedykowanymi kartami graficznymi. Małe komputery stacjonarne mini-PC będą jednak idealne w sytuacji, gdy potrzebujemy korzystać z komputera w normalnym zakresie, np. oglądać filmy, zdjęcia, przeglądać Internet, pracować z dokumentami i arkuszami danych.

 

Używany mikro PC, czyli zminiaturyzowany komputer stacjonarny

 

Mini komputery PC to urządzenia najwyższej klasy, które bez problemu poradzą sobie ze standardowymi procesami wykonywanymi na komputerze. Mogą być podłączone do różnego rodzaju monitorów. Niektóre modele przypominają bardziej ?kostkę?, inne zaś wyglądają niczym nowoczesne, płaskie konsole do gier. Zakres funkcjonalności i parametry techniczne oczywiście różnią się w zależności od urządzenia. Wybierz poleasingowy mini-PC już teraz i sprawdź także, jak prezentuje się nasza oferta urządzeń peryferyjnych, a także większych komputerów All in OneSFF oraz pełnowymiarowych stacjonarnych komputerów poleasingowych!

pixel