Przewody i adaptery

( ilość produktów: 37 )

Chociaż możliwości zasilania bezkontaktowego rozwijają się w szybkim tempie, wciąż większość urządzeń wymaga podłączenia okablowania. W tej kategorii znajdziesz rekomendowane przewody, kable i przejściówki do komputerów stacjonarnych, laptopów oraz urządzeń peryferyjnych. Posiadamy również szereg złączy komunikacyjnych i portów, które można zainstalować w wybranych sprzętach.


Znajdują się tutaj zarówno nowe produkty, jak i używane. Wszystkie są całkowicie sprawne, dlatego wybierając ten drugi wariant, można realnie zaoszczędzić na wydatkach. Szczegóły techniczne znajdziesz po przejściu do karty produktowej wybranego egzemplarza.

 

Złącza, kable i przejściówki komputerowe

 

Kable i przejściówki są niezbędne do prawidłowego podłączenia różnych urządzeń. Jednak aby tak było, należy znaleźć odpowiedni asortyment. Sprzęt komputerowy jest tego doskonałym przykładem. Czasem zdarza się tak, że dane urządzenie może pracować przy wykorzystywaniu różnych kabli, jednak parametry takie, jak wydajność i stabilność pracy, będą inne w zależności od używanego akcesorium.


Do najpopularniejszych kabli komputerowych zaliczyć należy wszystkie odmiany przewodów USB (generacje USB 1.1. - USB 3.2 i warianty USB A, USB B oraz USB C). Standardowymi złączami komputerowymi są także HDMI i VGA. Czasem nie jest możliwe podłączenie wybranego urządzenia, np. drukarki, za pomocą dedykowanego przewodu. W takiej sytuacji warto wykorzystać pasujący adapter, który z pewnością również znajdziesz w tej kategorii naszego sklepu!

 

Sprawdź również nasze pozostałe akcesoria komputerowe:

 

Karty graficzne Karty sieciowe Pamięci RAM Procesory CPU
Płyty główne Myszki i klawiatury Dyski HDD Dyski SSD

 

pixel