Poleasingowe komputery Lenovo - IdeaCentre | ThinkCentre

( ilość produktów: 14 )

Wydajne komputery stacjonarne Lenovo zaskoczą Cię najwyższą jakością i kulturą pracy. Wyposażone są w dobre podzespoły - wydajne procesory i dedykowane karty graficzne. Poszczególne komputery osobiste mogą mieć od 2 do nawet 64 GB pamięci operacyjnej RAM. Wszystkie urządzenia przeznaczone są do pracy z systemem operacyjnym Microsoft Windows i systemami unixowymi.


Dostępne w tej kategorii poleasingowe komputery stacjonarne Lenovo będą idealnym wyborem dla osób, które szukają szybszego komputera za niższą cenę. Prezentowane jednostki są w świetnym stanie technicznym i nierzadko doskonałym stanie wizualnym (klasa A i B). Mają lepsze parametry techniczne od wielu innych nowych komputerów, ale kosztują znacznie mniej!

 

Komputery używane Lenovo - moc i kreatywność

 

Wśród komputerów używanych Lenovo nie brakuje czołowych pozycji, dzięki którym marka ta zyskała globalną rozpoznawalność. Mowa przede wszystkim o modelach takich, jak komputery Thinkcentre, które w grupie sprzętów stacjonarnych mają mniej więcej taką pozycję, jak Lenovo Thinkpad w obrębie laptopów. Urządzenia te pozwalają na wiele konfiguracji, charakteryzują się nowym wzornictwem i wysoką jakością wykonania. Występują także w formie Mini-PC - unikatowych, małych komputerów stacjonarnych, które znajdziesz też w osobnej kategorii w naszym sklepie. Przejrzyj całą ofertę już teraz i wybierz profesjonalny, używany komputer stacjonarny Lenovo, który będzie idealnie dostosowany do Twoich potrzeb!

 

Komputery poleasingowe innych producentów dostępne w naszym sklepie:

 

HP Dell
pixel