Torby na laptopa

( ilość produktów: 11 )

Używane torby do laptopów do produkty najczęściej poleasingowe, które były dostarczone firmom wraz ze sprzętem komputerowym. Dzięki temu poziom ich zużycia jest żaden lub wyjątkowo niski. Torby na komputer potrafią być niezwykle wielofunkcyjne, więc w praktyce mogą przydać się nie tylko do przenoszenia Twojego laptopa!


Torbę na laptopa warto dobrać do własnego stylu. Od Ciebie zależy, czy preferujesz torbę biznesową, czy lepiej czujesz się z produktami casualowymi. Wszystkie nasze produkty używane są całkowicie sprawne, a poziom ewentualnych śladów użytkowania widać na zrobionych przez nas zdjęciach.

 

Jak wybrać torbę na laptopa?

 

Wybierając to akcesorium, przede wszystkim trzeba zwrócić uwagę na rozmiary. Wyznaczamy je za pomocą długości przekątnej monitora komputera. Często torba w większym rozmiarze będzie też odpowiednia do niego mniejszych urządzeń. Trzeba jednak zachować ostrożność, gdyż spora różnica będzie oznaczała zbyt dużo ?luzów? wewnątrz torby, co przełoży się na obniżone bezpieczeństwo laptopa. Przykładowo, torba na laptopa 14 cali może idealna także do laptopów 12 cali13 cali i 13,6 cali. Najpopularniejszym wariantem jest torba na laptopa 15,6 cali, która nada się do przechowania urządzenia o długości przekątnej matrycy 15 cali. W naszym sklepie znajdziesz też większe torby do laptopów 17 cali . Sprawdź wszystkie używane torby na laptopy i dobierz potrzebne dodatki - kable i przejściówki, myszki i klawiatury komputerowe, a także zasilacze do laptopów.

pixel