Systemy operacyjne

( ilość produktów: 4 )

Bez względu na to, jaki rodzaj laptopa lub komputera stacjonarnego wybierzemy, zawsze będziemy potrzebowali odpowiednie oprogramowanie. Dlatego wybierając dowolny sprzęt komputerowy w Rnew, możesz dodatkowo nabyć oprogramowanie komputerowe. W tej kategorii znajdziesz tanie oprogramowanie dedykowane dla komputerów osobistych - stacjonarnych i przenośnych. Wybierać możesz spośród systemów operacyjnych Windows, jak i najnowszych wersji różnych programów biurowych.


Oprogramowanie komputerowe w Rnew jest w 100% legalne. Znajdziesz je w wielu wersjach. Dostępne są pojedyncze licencje, które można zainstalować tylko na jednym, wybranym komputerze, jak i licencje rozszerzone przeznaczone do użytku na kilku stanowiskach.

 

Tanie oprogramowanie komputerów

 

Oprogramowanie komputerowe to absolutny must have w zakresie rzeczy, których potrzebujesz do obsługi sprzętu. Wyposażając się w dowolny sprzęt w sklepie Rnew, możesz skorzystać z oferty wszystkich dostępnych w tym miejscu produktów. Przy wyborze zwróć uwagę nie tylko na rodzaj programu, ale także na jego typ licencji. Przykładowo, licencja typu BOX będzie umożliwiała bezproblemowe przeinstalowanie systemu z jednego komputera na inny bez zajmowania kolejnego miejsca licencyjnego. Rodzaj licencji również wpływa na to, jaka jest cena poszczególnego systemu.


Najpopularniejszymi produktami są oczywiście systemy operacyjne Microsoft Windows. Obecnie wersje Microsoft Windows 7 i starsze nie są już wspierane technicznie i zostały wyłączone z dystrybucji. Zdecydowanie lepiej będzie wyposażyć się w nowe wersje systemu Windows. Nabywając system operacyjny Microsoft Windows 10, możesz także przejść przez aktualizacji w celu zmiany go do systemu Windows 11. W tym celu komputer musi jednak spełniać określone przez producenta wymagania sprzętowe.

 

Sprawdź również, co jeszcze może Cię zainteresować w naszej ofercie:

 

Karty graficzne Karty sieciowe Pamięci RAM Procesory
Myszki i klawiatury Płyty główne Dyski HDD Dyski SSD

 

pixel