Monitory poleasingowe 23 cale

( ilość produktów: 11 )

Monitory poleasingowe 23 cale to oferta przeznaczona dla firm i użytkowników indywidualnych. 23-calowa przekątna ekranu jest idealnym wyborem dla rodziny, szukającej uniwersalnego i wielozadaniowego monitora, do którego można podłączyć komputer, ale także konsolę do gier lub inne urządzenie.

Wszystkie nasze monitory poleasingowe 23 cale zostały dokładnie sprawdzone technicznie i przyporządkowane do poszczególnych klas jakościowych (najpopularniejsze to A i B). Wyznaczają one jednak wyłącznie stan wizualny. Każdy monitor 23 cale jest całkowicie sprawny!
Używane monitory 23 cale śmiało można polecić do pracy dla osób, które przez długi czas muszą przebywać przy komputerze. Takie urządzenie pozwoli na znaczną poprawę komfortu pracy, co także przełoży się na naszą efektywność.

 

Czy monitor używany 23 cale to dobry wybór?

 

Wśród prezentowanych modeli znajdziesz również ekskluzywne monitory gamingowe o rekomendowanych parametrach technicznych. Używany monitor 23 cale 144 Hz pozwoli w obsługą wysokich rozdzielczości, a dzięki 4K dostrzeżesz każdy detal, co świetnie sprawdzi się do gier. Ekran tej klasy zapewni też pierwszorzędne wrażenia estetyczne w trakcie oglądania filmów. Wybierz już teraz odpowiedni monitor 23-calowy dla siebie, zapoznając się ze wszystkimi propozycjami, które przygotowaliśmy!

 

Sprawdź oferowane przez nas używane monitory poleasingowe w innych rozmiarach:

 

20 cali 22 cale 24 cale 27 cali
pixel