Stacje robocze poleasingowe

( ilość produktów: 7 )

Poleasingowe stacje robocze są produktami przeznaczonymi dla wymagających użytkowników. Doskonale sprawdzają się w biurach i firmach informatycznych, gdzie doceniane są między innymi za dużą moc obliczeniową, którą zapewniają wydajne procesory (np. Intel Xeon). Poszczególne stacje zostały przystosowane do prac graficznych. Łatwo je poznać m.in. po obecności kart graficznych serii Nvidia Quadro. Używane stacje robocze występują zarówno w formie komputerów stacjonarnych w pionowych obudowach typu tower, jak i w formie laptopów. Wybierając je w Rnew masz pewność, że kupujesz produkty 100% sprawne.

Używana stacja robocza jako komputer biurowy lub domowy

 

Chociaż stacje robocze zostały zaprojektowane do kompleksowej obsługi infrastruktury IT, serwerowni, a także do prac graficznych, ich potężne parametry techniczne sprawdzą się w wielu zadaniach. Bardzo często stacje te mają znacznie wydajniejsze procesory i karty graficzne, które umożliwiają wygodne oglądanie filmów w najwyższej rozdzielczości. Z wybranymi stacjami roboczymi możliwe stanie się także granie w wymagające gry wideo na wysokich poziomach ustawień graficznych.


To wszystko sprawia, że poleasingowe stacje robocze mogą być świetnym wyborem dla osób, które szukają sprzętu do domu, do rozrywki lub do biura. To silne i w dużym stopniu uniwersalne maszyny. Zapoznaj się ze wszystkimi modelami dostępnymi na tej stronie z serii Dell PrecisionLenovo ThinkStation oraz HP Workstation. Przejrzyj parametry techniczne i dobierz do swojego komputera wszystkie potrzebne dodatki, np. urządzenia peryferyjne!

pixel