Komputery poleasingowe Xeon

( ilość produktów: 3 )

Komputery poleasingowe Xeon to specjalna kategoria zawierająca różne komputery stacjonarne, stacje robocze i serwerownie typu tower, które łączy jedno: są wyposażone w procesory Intel Xeon. Procesory te przeznaczone są przede wszystkim do obsługi infrastruktury sieciowej IT i serwerowni. Można je jednak spotkać także w komputerach do użytku biurowego i domowego.


Ze względu na docelowe zastosowanie Xeony wyróżniają się jednak niesamowitą stabilnością działania i bardzo wytrzymałą konstrukcją, która pozwala na osiąganie zawrotnej długości żywotności. Z tego powodu komputery używane Xeon są bardzo często wybierane przez osoby, które szukają pewnych rozwiązań na długie lata.

 

Komputery poleasingowe z procesorem Intel Xeon

 

W naszym sklepie znajdziesz różne stacje robocze i komputery wyposażone w niezawodne jednostki Xeon. Procesory te występują w różnych seriach, np. i3, i5, i7. Dostępne są komputery stacjonarne firmy Dell, HPLenovo i wielu innych producentów.


Od kilku lat produkowane przez Intel procesory Xeon mają zaimplementowaną technologię Hyper-Threading. W dużym skrócie daje ona możliwość zwiększenia faktycznie wykorzystywanej mocy obliczeniowej poprzez rozdystrybuowanie pracy jednego rdzenia na wiele wątków procesora. Komputery poleasingowe Xeon śmiało można polecić do zastosowań biurowych, serwerowni, ale także do zadań specjalistycznych, które wymagają sporej mocy obliczeniowej. Koniecznie zwróć uwagę także na pozostałe komponenty, a w razie potrzeby dobierz podzespoły osobno. W naszym sklepie znajdziesz też tanie używane płyty główne, karty graficznedyski SSD i inne!

 

Sprawdź również komputery wyposażone w inne procesory: i3i5 i i7.

pixel