Blog

Poleasingowy laptop dla graczy - jakie cechy powinien posiadać
Wybór odpowiedniego sprzętu komputerowego do gier nie należy do najłatwiejszych zadań. Szczególnie jeśli nie posiadamy wystarczająco dużej wiedzy dotyczącej komputerów. Problematyczny może stać się wybór podzespołów, które będą nadawały się do uruchomienia mniej lub bardziej zaawansowanych gier na naszym sprzęcie. Jakie cechy powinien posiadać idealny poleasingowy laptop dla graczy?

Czytaj więcej
Poleasingowy komputer stacjonarny DELL – trzy propozycje cenowe
Firma Dell została założona w 1984 roku w Teksasie. Proste założenia opierające się na bezpośredniej sprzedaży systemów komputerowych oraz chęć oferowania produktów najwyższej jakości, zaowocowała szybkim wzrostem organizacji, która obecnie obsługuje ponad 5 milionów klientów każdego dnia. Dell w swojej szerokiej ofercie posiada różnorodne komputery stacjonarne i przenośne, urządzenia umożliwiające przechowywanie danych, przełączniki sieciowe, oprogramowania, a także telewizory czy aparaty.
Czytaj więcej
Jak dbać o baterię w laptopie – poradnik

Z laptopów korzysta obecnie każdy z nas, jednak tylko nieliczni zdają sobie sprawę jak właściwie o nie zadbać. Największym problemem często okazuje się żywotność baterii – to one lubią odmawiać nam posłuszeństwa w najmniej oczekiwanym momencie. Jak zatem zadbać o baterię by służyła nam ona przez długi czas?

Czytaj więcej
pixel