Monitory poleasingowe 27 cali

( ilość produktów: 9 )

Używane monitory 27 cali to jedne z największych popularnych modeli. Ze względu na długość przekątnej matrycy stanowić mogą perfekcyjny sprzęt do odtwarzania multimediów, a z wbudowanym tunerem także do odbioru telewizji. Monitor komputerowy 27 cali sprawdzi się także jako urządzenie do pracy, zapewniając oczom bezpieczniejsze warunki i lepsze skupienie.


Ekrany poleasingowe występują w różnych klasach jakościowych, z których najpopularniejsze są klasy A i A-. To monitory, które od strony technicznej są w 100% sprawne, a od strony wizualnej posiadają znikome (klasa A-) lub lub nie posiadają żadnych (klasa A) niedoskonałości. Wiele naszych modeli do złudzenia przypomina te, które stoją na półkach sklepowych!

 

Poleasingowe monitory używane 27 cali - gaming, praca i nie tylko

 

Monitory o tak dużej matrycy doskonale nadają się do zastosowań specjalnych, np. profesjonalnego gamingu. Różnicę dostrzegą także tzw. niedzielni gracze. W tej kategorii znajdziesz różnego rodzaju monitory poleasingowe, dlatego sprawdź lub zawęź parametry techniczne, które Cię interesują. Zwróć uwagę na liczbę pikseli, maksymalną rozdzielczość oraz częstotliwość odświeżania obrazu. Zdecydowana większość monitorów wyposażono w ekrany LCD, ale zdarzają się również inne technologie. W naszej ofercie znajdziesz poleasingowe monitory firmy Eizo, Dell czy HP. Monitor używany bez trudu podłączysz do wybranego komputera - zarówno stacjonarnego, jak i laptopa. Pamiętaj też, że monitory tej klasy mogą być w bardzo dużym stopniu wielofunkcyjne. Świetny ekran do gier komputerowych okaże się fenomenalnym zakupem pod kątem oglądania filmów z rodziną czy pracy biurowej.

 

Sprawdź inne rozmiary monitorów poleasingowych:

20 cali 22 cale 23 cale 24 cale
pixel