Blog

Poleasingowy laptop dla ucznia - 3 propozycje cenowe
Ogromne możliwości oraz szeroki wachlarz zastosowania sprawiają, że notebooki są coraz popularniejszym elementem wyposażenia domu każdej uczącej się osoby. Laptop dla ucznia lub studenta już dawno stał się podstawowym narzędziem pracy, jednak możliwości finansowe tej grupy odbiorców są bardzo ograniczone - warto w takim wypadku zapoznać się z ofertą poleasingowych komputerów, najtańszym sposobem na nabycie stacji roboczej.
Czytaj więcej
Laptopy poleasingowe Lenovo do użytku domowego – nasze propozycje
Lenovo ThinkPad to jedna z najbardziej popularnych serii komputerów biznesowych, która została zaprojektowana i wyprodukowana przez koncern informatyczny IBM. Stacje robocze spod tego szyldu idealnie nadają się jako urządzenia biurowe, jednak swoje zastosowanie znajdą również w przypadku użytku domowego. Prezentujemy trzy propozycje idealnych laptopów domowych, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.
Czytaj więcej
Jak wybrać odpowiedni procesor w laptopie poleasingowym?
Procesor to jeden z najważniejszych podzespołów każdego komputera. Szukając odpowiedzi na pytanie jaki poleasingowy laptop wybrać swoją analizę warto rozpocząć od wyboru procesora właśnie. To on w głównej mierze decyduje o wydajności naszego urządzenia, a nie zawsze większa ilość rdzeni przekłada się na szybkość pracy naszej stacji.
Czytaj więcej
Jakie są najczęstsze przyczyny awarii laptopa?
Notebooki bardzo szybko zyskały na popularności i przyczyniły się do tego, że wielu użytkowników na dobre porzuciło komputery stacjonarne. Ogromna mobilność laptopów i wygoda w korzystaniu to tylko dwie z wielu zalet tego typu sprzętu komputerowego. Przenośne stacje posiadają także swoje wady – nie są całkowicie bezawaryjne. Podpowiadamy, które usterki są najpopularniejsze wśród notebooków.
Czytaj więcej
pixel