Blog

Laptopy do 3000 zł - ranking laptopów
Laptopy do 3000 zł. Czym powinny się charakteryzować? Cóż, pewne jest to, że za tę kwotę możesz kupić porządny sprzęt o mocnych podzespołach, który posłuży Ci zarówno do pracy, jak i rozrywki. Co więcej, taka kwota pozwoli Ci na wybór laptopa poleasingowego o dużo lepszych parametrach niż ma jakikolwiek komputer nowy w tym samym przedziale cenowym. Dowiedz się więcej.
Czytaj więcej
Dofinansowanie do zakupu komputera dla dziecka z rodziny rolniczej
Tylko do 30 grudnia istnieje możliwość składania wniosków o dofinansowanie kosztów zakupu komputera dla dziecka z rodziny rolniczej. Dotyczy to zarówno komputerów stacjonarnych, jak i laptopów. Dofinansowanie obejmuje również niezbędne oprogramowanie, klawiaturę, myszkę, jak i samą ładowarkę. Łączna jego kwota może wynieść 1500 zł. Dowiedz się więcej. 
Czytaj więcej
Laptopy Dell z procesorem i5 – funkcjonalność i wygoda

Laptop, z którego zamierza się korzystać codziennie, wręcz musi cechować się wygodą w użytkowaniu. Takie właśnie są urządzenia Dell z procesorem i5 – intuicyjne, zapewniające komfort korzystania z wielu aplikacji w tym samym czasie i niezwykle eleganckie. Układ klawiszy sprawia, że pracuje się na nich niezwykle płynnie. Te modele są niezwykle często wybierane do pracy biurowej oraz nauki, ponieważ posiadają wszystkie cechy idealnego laptopa do podstawowych czynności rozrywkowych oraz naukowych. Są także reprezentatywne, ich wytrzymała obudowa wygląda niezwykle stylowo i będzie doskonale prezentowała się wraz z oficjalnym strojem podczas szkoleń i  biznesowych spotkań. Dowiedz się więcej!

Czytaj więcej
Lenovo Carbon do Twojej firmy i domu
Chcesz kupić swoim pracownikom wydajne komputery do pracy biurowej? Nie przeznaczaj wielkich środków na nowy sprzęt! W tej samej cenie, a nawet o wiele taniej, kupisz o wiele lepsze komputery przenośne. Będą miały znacznie bardziej wydajne podzespoły, niż laptopy za tę samą cenę kupione nowe. Poleasingowe Lenovo Carbon  to seria doskonałych tanich laptopów do firmy. Są  poleasingowe, dlatego ich niski koszt może Cię szokować, jednak to działający bez problemów sprzęt. Możesz mieć pewność, że wybierając Lenovo Carbon wyposażasz swoich pracowników w ciche i szybkie urządzenia, na których będą mogli wykonywać dokumentację, analizy, prezentacje i wiele innych obowiązków.
Czytaj więcej
Laptopy Dell Latitude E7240 Carbon – wysokiej jakości sprzęt przenośny
Szukasz laptopa, który działa sprawnie i pozwoli Ci na korzystanie z niego w wielu okolicznościach? Zdecyduj się na laptopy Dell z serii Carbon! Są smukłe i lekkie, a także poręczne. Dzięki temu zabierzesz je ze sobą wszędzie. Wygląd tych urządzeń ma stylowy, biznesowy charakter. Dlatego też świetnie sprawdzą się jako laptopy reprezentacyjne, które zabierzesz do klienta na prezentacje. Są bardzo wydajne i można korzystać na nich z wielu aplikacji na raz, dlatego polecamy go dla osób, które poszukują urządzenia do pracy, ale także do rozrywki. Lekkie Dell Carbon posiadają matrycę, dzięki której wzrok nie męczy się tak mocno, jak przy innych typach. Obraz jest tak samo wyraźny nawet w dużym świetle!
Czytaj więcej
pixel