Monitory poleasingowe NEC

( ilość produktów: 1 )

Monitory poleasingowe firmy NEC to jedne z najlepszych produktów przeznaczonych do wszechstronnego zastosowania. Dostępne są w różnych wersjach rozmiarowych (przekątna matrycy) i stylistycznych. Niektóre osadzone są na charakterystycznej dla producenta, owalnej i solidnej podstawce, inne mają nieco smuklejsze zakończenia. Wszystkie monitory są całkowicie sprawne i mogą być śmiało używane do różnych zastosowań!


Produkty firmy NEC znane są także z rozwiązań specjalistycznych. Często wykorzystywane są przez grafików ze względu na dobre parametry ekranu i szerokie możliwości konfiguracyjne. Świetnym przykładem jest monitor NEC do fotografii, który charakteryzuje się specjalną obudową, ograniczającą zewnętrzny dostęp do światła.

 

Tanie monitory używane NEC

 

Firma NEC oferuje bardzo szeroką gamę monitorów, które mają różne parametry techniczne. Rozpiętość rozmiarowa także zasługuje na uwagę, ponieważ możemy znaleźć w tej grupie ekrany 15, jak i 32 cale! Producent nie pozostaje bierny w odpowiedzi na oczekiwania użytkowników, w związku z czym od wielu lat produkuje różne serie monitorów. Niektóre przeznaczone są głównie do użytku biurowego, charakteryzują się estetycznym, minimalistycznym wykonaniem i satysfakcjonującą jakością obrazu. Z kolei inne monitory NEC - kierowane dla klienta wymagającego, stworzone do gamingu i obsługi multimediów - będą mogły mieć wysoką rozdzielczość (np. 21:9), świetną głębię kolorów i podwyższoną częstotliwość odświeżania. Na ten ostatni parametr warto zwrócić uwagę także wtedy, gdy dużo pracuje się przed komputerem. Zobacz wszystkie tanie monitory używane NEC dostępne w Rnew!

 

Sprawdź również pozostałych producentów monitorów poleasingowych:

Dell HP Eizo
pixel