Konkurs serafin

Rnew Getac do zadań specjalnych
ZACIEKAWIŁ CIĘ GETAC?
Ekstremalne warunki
Możliwość pracy w dowolnym środowisku jest kluczowa. Dysk twardy jest odizolowany wewnątrz koca grzewczego, dzięki czemu jesteśmy w stanie uruchomić komputer bez ryzyka dla dysku lub jego danych w środowiskach tak zimnych jak -290 °C i tak gorących jak 600 °C.
Skanner palca
Nikt nie lubi niepowołanych użytkoników na swoim sprzęcie. Getac przewidział chęć Twojego poczucia bezpieczeństwa, dlatego B300 posiada skanner lini papilarnych, dzięki czemu tylko Ty będziesz miał dostęp do swoich danych.
Bez wentylatorów
Dzięki zaawansowanemu systemowi chłodzenia rur miedzianych producent jest w stanie efektywnie rozpraszać ciepło bez potrzeby stosowania wentylatorów wewnętrznych. Ta pozbawiona wentylatorów i szczelna konstrukcja chroni także przed kurzem i wodą.

MOCNE PROCESORY INTEL Intel® Core™ i7 L 620

B300 wyposażony jest w wydajny procesor Intel® Core™ i7 L 620. Te nowe procesory, zaprojektowane z myślą o wydajności i wydajności, pracują z częstotliwością do 1,9 GHz z prędkością Turbo Boost do 4,2 GHz, co daje B300 moc potrzebną do wykonywania najbardziej wymagających zadań, od skomplikowanego mapowania do przetwarzania obrazu na żywo i rozpoznawania tablic rejestracyjnych.

NAJSZYBSZA ŁĄCZNOŚĆ

Bądź podłączony do sieci gdziekolwiek jestes! Dzięki nowej 4G LTE możesz łatwo przełączać operatorów bez zmiany hardware.3 B300 obsługuje najnowszą generację WiFi 802.11ac. Najnowszą i najszybszą w technologii łączności bezprzewodowej.

WYTRZYMAŁA BATERIA

Getac B300 zawsze charakteryzował się najdłuższą żywotnością baterii w branży. Niezwykle wytrzymały notebook B300, zaprojektowany z myślą o jeszcze większej wydajności energetycznej, zapewnia naprawdę niezwykłą żywotność baterii. Getac został zaprojektowany tak, aby bateria Cię nigdy nieograniczała. A w razie potrzeby możesz w przeciągu 3 sekund wymiecić ją na zamienną. Bateria posiada również diodę, dzięki której możesz kontrolować stan naładowania przy wyłączonym urządzeniu.

ŁATWY DOSTĘP DO PORTÓW

B300 jest wyposażony w USB 3.0, port Ethernet i VGA. Posiada również port USB3.1 Type C. Ma on wiele portów pozwalających na podłączenie Twoich urządzeń peryferyjnych.

BOKI [LEWO / PRAWO]

BOKI [PRZÓD / TYŁ]

PODŚWIETLANA KLAWIATURA

TKlawiatura B300 jest podświetlona na czerwono, dzięki czemu można pisać w najciemniejszych warunkach. Dodatkowo czerwona poświata redukuje zmęczenie oczu i poprawia komfort pracy.

© Photos copyright by Getac.com
pixel