Monitory poleasingowe Iiyama

( ilość produktów: 1 )

Japońska firma Iiyama dostarcza niezawodny sprzęt do biznesu, przemysłu, do domu i dla graczy. Monitory Iiyama łączą japoński minimalizm z najwyższą jakością obrazu. W urządzeniach zaimplementowano szereg mniejszych, ale bardzo przydatnych rozwiązań. Poszczególne serie ekranów mają możliwość działania przy podłączeniu tylko jednego kabla. Złącza zostały dostosowane i usytuowane w znacznie wygodniejszych miejscach, a konfiguracja techniczna monitorów stała się maksymalnie intuicyjna.

 

Monitory Iiyama - świetna jakość ekranu w przystępnej cenie

Najważniejszym argumentem przemawiającym za kupnem produktów Iiyama jest jakość obrazu. Dokładne odwzorowanie kolorów, głębia czerni i świetne parametry częstotliwości odświeżania sprzyjają najbardziej komfortowym doznaniom wizualnym.


Iiayma produkuje monitory użytkowe, ekrany przemysłowe, monitory dotykowe i wyświetlacze rekomendowane dla graczy. Posiadają wbudowane zabezpieczenia chroniące wzrok przed nadmiernym przemęczeniem, a także szerokie kąty widzenia, ułatwiające korzystanie z komputera. Wszystkie urządzenia poleasingowe są całkowicie sprawne i mogą służyć w różnych celach przez bardzo długi czas. Przekonaj się o tym już teraz! 

pixel