Lenovo ThinkPad T470

( ilość produktów: 1 )

Jeżeli szukasz lekkiego komputera, który zabierzesz ze sobą wszędzie, to Lenovo ThinkPad T470 będzie dla Ciebie odpowiednim rozwiązaniem. Jest cichy, mobilny, wygodny w użytkowaniu i świetnie sprawdzi się do podstawowych działań związanych z biznesem czy nauką.

Lenovo ThinkPad T470 dla biznesmenów i biznesmenek

Lenovo ThinkPad T470 ma wytrzymały i szybki dysk SSD, który jest o wiele lepszy w przypadku osób często podróżujących i zabierających swój sprzęt w podróże. Obicia, wibracje i podskakiwanie – nie wpłynie to negatywnie na ten sprzęt, jeśli masz zamiar jeździć z nim często, to upewnij się, iż nie ma dysku HDD. To doskonały sprzęt dla osób, które mają własną firmę i potrzebują laptopa do komunikacji, wystawiania faktur, korzystania z internetu i obsługi podstawowych programów. Jest lekki, można zabrać go wszędzie. Wyróżnia go też wygoda użytkowania i to, że został zaprojektowany z myślą o biznesie, a więc ma także ergonomiczną budowę. Jeśli poszukujesz sprzętu do biznesu, który spełni Twoje podstawowe wymagania i pozwoli na nieco rozrywki, to ten sprzęt okaże się doskonały!

 

Lenovo T470 - zalety

Laptop Lenovo T470 ma mnóstwo atutów. Cechuje go wygodna klawiatura – nie posiada  bocznego panelu numerycznego, ale jest ona cicha, wygodna i ma odpowiednio duże klawisze. Kolejną zaletą tego urządzenia jest ekran – ma matową matrycę, w której niewidoczne będą refleksy świetlne, co znacznie zwiększa komfort korzystania z laptopa. Laptop wyróżnia też mocna obudowa. Silne zawiasy, a także wytrzymałe materiały wykorzystane do stworzenia jej sprawiają, iż doskonale chroni wnętrze laptopa. Urządzenie sprawdzi się też w każdym biurze, można wykorzystywać go do tworzenia dokumentów tekstowych, wizualnie atrakcyjnych prezentacji, a także podstawowej obróbki zdjęć i grafik. Nie będzie on jednak odpowiedni do zaawansowanych programów graficznych czy też przeznaczonych do projektowania. Atutem tego sprzętu jest pamięć, laptop posiada dwa gniazda pamięci, można ją rozbudować aż do 32 GB. To urządzenie dla tych, którzy lubią mieć wszystkie dane ze sobą na własnym komputerze.

 

ThinkPad T470 – co od nas otrzymasz?

ThinkPad T470 sprzedajemy wraz z zestawem, na który składa się ładowarka i bateria. Urządzenie ma także zainstalowany system operacyjny, a więc jest od razu gotowy do pracy. Sprzęt jest także na gwarancji, a więc masz pewność, że będzie służył Ci długo!

 

Poleasingowy Lenovo ThinkPad T470

Poleasingowy Lenovo ThinkPad T470 to kompaktowy i wydajny komputer do celów biznesowych. Możesz go wykorzystywać w swoim biurze do wielu działań. Z pewnością okaże się wystarczający dla większości firm. Poradzi sobie z podstawowymi programami i wielowątkowym działaniem. Ma estetyczny wygląd, jest smukły i można do przewozić ze sobą do woli!

pixel