Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad X1 Yoga

( ilość produktów: 2 )

Kiedy zwykły laptop to za mało

 

Seria laptopów Lenovo Yoga jest wyjątkowa. Nazwa urządzeń z tej linii wzięła się od jogi, która zapewnia elastyczność, sprawność i wydłuża życie. Takie też są laptopy Lenovo Yoga - niesamowicie elastyczne i dopasowujące się do konkretnych warunków, nad wyraz szybkie i sprawne, a także wyróżniają się imponująco długą żywotnością. Poznaj Lenovo x1 Yoga, który może być Twój w oszałamiająco niskiej cenie! To urządzenie, które zachwyciło już wielu, ma wiele funkcjonalności, które sprawiają, że korzystanie z niego jest niezwykle wygodne w każdych okolicznościach. To laptop, który dopasowuje się do Ciebie. Jego ekran możesz obrócić w taki sposób, aby korzystać z niego na cztery zupełnie różne sposoby. To szczególnie przydatne kiedy chcesz coś zaprezentować innej osobie, ale dzięki temu to Ty wybierasz jaki sposób pracy jest dla Ciebie bardziej komfortowy. Wybierz najlepszą pozycję sprzętu podczas pracy, nauki, oglądania filmów czy też grania w gry i wykorzystaj elastyczność laptopa Lenovo x1 Yoga.

 

Laptop 2w1 Lenovo Yoga

 

Ten laptop to niesamowite połączenie wszystkiego co najlepsze w komputerze oraz tablecie. Możesz dokupić do niego rysik, aby w prosty i wygodny sposób sporządzać notatki czy też zaznaczać i opisywać dokumenty, broszury, pliki PDF. Laptop 2w1 Lenovo Yoga może Ci służyć jako wydajny laptop oraz niezwykle szybki tablet. Korzystaj z jego wielu funkcjonalności! Jego ogromną zaletą jest niska waga, a także to, że jest ultra-smukły. Bez problemu zabierzesz go ze sobą wszędzie. Możesz włożyć go do torebki lub plecaka i komfortowo pracować na nim podczas podróży. Niech jednak nie zmyli Cię jego mała waga nie ma on ekranu, przy którym ciężko się pracuje. Posiada ekran 14 cali, co sprawia, że jest bardzo przyjazny oczom i nie męczą się one tak mocno . Ponadto masz możliwość dopasowywania jasności ekranu, którego barwy są niezwykle głębokie. Ekran dotykowy umożliwia Ci precyzyjne kierowanie wieloma grami, takimi jak: quizy, gry typu Candy Crush i wiele innych w niezwykle wygodny sposób. Jednak wystarczy, że weźmiesz w dłoń myszkę i możesz zacząć grać w o wiele bardziej wymagające i fabularne gry. To nie jest komputer stworzony dla nowości gamingowych, ale procesor i7 wraz z szybkim dyskiem SSD o pojemności 128 GB zapewnią Ci doskonałą rozrywkę podczas spędzania czasu nad kultowymi grami.

 

Lenovo Yoga x1 i7

 

Lenovo Yoga x1 i7 to niesamowicie wydajny laptop i tablet w jednym. Doskonały procesor i7 sprawia, że wszystkie procesy przebiegają w nim bardzo szybko, a więc możesz jednocześnie wykonywać na nim wiele czynności, a praca nie zostanie zaburzona. Wysokiej jakości dźwięk, intuicyjna obsługa, szybkie działanie, ekspresowe włączanie się aplikacji i programów, a to wszystko wraz z 12- miesięczną gwarancją od nas!

pixel