Darmowa dostawa od 50,00 zł

Blog

Jaki laptop biznesowy kupić - nowy czy używany?
Jeżeli potrzebujesz komputera biznesowego, który będzie lekki, wydajny, a zarazem elegancki, to nie musisz decydować się na nowy sprzęt. Doskonale sprawdzi się do tych celów urządzenie poleasingowe wysokiej klasy. To oszczędność pieniędzy przy zachowaniu wysokiej jakości sprzętu. Jakie cechy urządzenia warto brać pod uwagę? Dowiedz się!
Czytaj więcej
Laptop dla dziewczyny – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Kobiety różnią się od mężczyzn gustem i preferencjami. Dotyczy to nie tylko ubrań i zapachów, ale także laptopów. Wbrew pozorom, dla wielu pań istotne są również parametry techniczne. Jak się bowiem okazuje, dziewczyny są coraz bardziej świadome, jeśli chodzi o wybór komputerów – zwłaszcza jeśli prowadzą one własne firmy, zajmują się grafiką lub programowaniem.
Czytaj więcej
Komputer do nauki zdalnej - jaki wybrać?
Nauka zdalna stała się przez pewien okres jedynym możliwym wariantem pobierania nauczania w związku z sytuacja epidemiczną. Jednak na świecie można zaobserwować tendencję do przenoszenia edukacji ze szkoły do domu. Bez względu na to, jak potoczy się sytuacja, warto wyposażyć się w dobry komputer do nauki zdalnej. Jaki komputer dla ucznia wybrać i na które parametry techniczne szczególnie zwrócić uwagę? Tego wszystkiego dowiesz się, czytając poniższy poradnik!
Czytaj więcej
Laptop dla fotografa do obróbki zdjęć. Jaki wybrać?
Szereg czynności wykonywanych przez profesjonalnych fotografów odbywa się bez użycia aparatu. Zadania wykonywane przy komputerze obejmują m.in. modyfikację zdjęć, retusz, konwersje formatów i wiele innych czynności. Dlatego komputer lub laptop w zakładzie powinien być odpowiednio szybki, wydajny i niezawodny. Przeczytaj poniższe kompendium, aby sprawdzić, który laptop do obróbki zdjęć wybrać i jakimi parametrami kierować się przy podejmowaniu decyzji!
Czytaj więcej
pixel