Darmowa dostawa od 50,00 zł

Używane dyski SSD / M.2 / NVME

( ilość produktów: 35 )

Dyski SSD wykorzystują nowszą technologię zapisu i przetwarzania danych, i przez ostatnie lata skutecznie zaczęły wypierać z rynku urządzenia HDD. Wybierając używany dysk SSD w Rnew, jesteś w stanie zaoszczędzić nawet bardzo duże pieniądze. Każdy sprzedawany sprzęt poleasingowy został przez nas dokładnie sprawdzony, więc możesz być pewny co do jego działania.


Zapoznaj się ze wszystkimi używanymi dyskami SSD dostępnymi w tej kategorii. Jeśli szukasz różnych komponentów komputerowych, zobacz też nasze procesorykarty graficzne i używane płyty główne!

 

Używane dyski SSD poleasingowe - prędkość, która robi znaczenie

 

Zakup poleasingowego nośnika danych jest niezwykle opłacalny, ponieważ produkty te używane są często przez bardzo krótki czas i wyłącznie w celach służbowych. Dzięki temu ma się pewność, że nie były one eksploatowane niewłaściwie. Wybierając to rozwiązanie, zyskuje się praktycznie taką samą wydajność, ale po znacznie niższej cenie w porównaniu do zakupu nowego dysku SSD.


Jaki używany dysk SSD warto wybrać? Zwróć uwagę przede wszystkim na rodzaj interfejsu i złącza tak, aby urządzenie było kompatybilne z komputerem, do którego chcesz je podłączyć. Dostępne interfejsy to m.in. SATA, PATA, SAS i PCI-Express. Ważnym parametrem jest prędkość odczytywania danych - pod tym względem dyski SSD są zresztą bezkonkurencyjne. Do pozostałych parametrów należy zaliczyć ilość pamięci podręcznej, format dysku (M.2 lub 2.5??) i oczywiście jego pojemność. Ta ostatnia kwestia jest zupełnie uznaniowa. Jeśli szukasz szybkiego dysku SSD do gier, warto zdecydować się na dysk o pojemności co najmniej 512 GB - 1 TB lub większy!

pixel