Dell Latitude E5550

( ilość produktów: 1 )

Laptop do nauki zdalnej

 

Pandemia ogólnoświatowa sprawiła, że zwiększyło się zapotrzebowanie na urządzenia do nauki. Wiele rodzin musi obecnie wyposażyć się w sprzęt komputerowy dla swoich dzieci, który pozwoli na ich intensywną naukę w warunkach domowych. Ceny komputerów nie są jednak niskie, jednak możesz wybrać laptop poleasingowy, który jest o wiele tańszy i posiada porównywalne parametry do sprzedawanych w sklepach urządzeń. Dell Latitude E5550 pozwoli na uczestniczenie w lekcjach online, a zarazem umożliwi jednoczesne tworzenie notatek, naukę, wyszukiwanie informacji w sieci.

 

 To doskonały sprzęt dla dzieci w różnym wieku, jednak szczególnie sprawdzi się w przypadku licealistów i uczniów techników. To bardzo wydajny laptop, który pozwoli na sprawne obsługiwanie wielu procesów w tym samym czasie, a jednocześnie zapewni najwyższy poziom stabilności systemu. Jeśli poszukujesz laptopa do nauki dla swojego dziecka, to koniecznie wybierz właśnie ten wydajny sprzęt. 

 

Dell E5550 doskonały procesor i karta graficzna

 

To jeden z naszych laptopów poleasingowych, który wykorzystasz także do rozrywki wysokiej jakości. Pozwala na oglądanie filmów w wysokiej rozdzielczości. Jednocześnie gwarantuje głębię kolorów i świetne nagłośnienie. Możesz go wykorzystywać podczas codziennej rozrywki poświęconej słuchaniu muzyki i przeglądaniu internetu. Świetnie sprawdzi się także do gier, jednak wyłącznie starszej generacji, których wymagania sprzętowe pokrywają się z tym sprzętem. Dell E5550 może być także urządzeniem dla domu -  wykorzystasz go do płacenia rachunków, tworzenia list zakupów, przechowywania zdjęć oraz różnych dokumentów. Posłuży Ci również w kontaktach z najbliższymi. Wideo rozmowy, maile, wiadomości na komunikatorze – wszystkie te funkcjonalności działają bez zacinania, a Ty możesz komfortowo kontaktować się z najbliższymi. 

 

Laptop Dell E5550 dla biznesu

 

To wysokiej jakości sprzęt, na którym z łatwością uruchomisz oprogramowanie biznesowe. Użyjesz go do wystawiania faktur, tworzenia prezentacji, wysyłania maili oraz innych form kontaktu. Może obsługiwać wiele procesów w tym samym czasie, wiec możesz mieć otwartych wiele zakładek i przeskakiwać z jednej na drugą tworząc bazy czy dokumenty tekstowe i arkusze kalkulacyjne. Laptop posłuży Ci do tworzenia prezentacji, projektów oraz przedstawiania ich na firmowych spotkaniach. Laptop Dell E5550 okaże się więc doskonały dla biznesu. Zarówno złożonego z wielu pracowników, jak i jednoosobowej działalności. 

 

Latitude E5550 tani, poleasingowy sprzęt 

 

To urządzenie, które w wersji poleasingowej ma niezwykle niską cenę w stosunku do wysokich parametrów technicznych. Pozwoli Ci na wykonywanie wielu działań sprawnie, szybko oraz bez większych kłopotów. Korzystaj z tego laptopa każdego dnia do pracy, rozrywki oraz nauki i ciesz się niską ceną połączoną z wysoką jakością.

pixel