Darmowa dostawa od 50,00 zł

Dell Latitude E6230

( ilość produktów: 4 )

Laptopy z serii Latitude zostały zaprojektowane idealnie pod potrzeby biznesowe. Zarówno pod kątem wizerunkowym, jak i funkcjonalności. Wyjątkowy design, kompaktowa budowa, wytrzymałość oraz wydajność – to wszystko znajdziesz w Dell Latitude E6230. To sprzęt przeznaczony dla biznesu, ale także do wykorzystania osobistego.

Dell Latitude E6230 – różne warianty

 

Ten sprzęt jest niezwykle popularny w różnych środowiskach biznesowych. W naszym sklepie online możesz znaleźć Dell Latitude E6230, jak i inne urządzenia w wielu wariantach, które są dostosowane do wymagań konkretnych użytkowników. Dzięki temu możesz mieć świetny laptop w jeszcze tańszej cenie, ponieważ zdecydujesz się na model z dyskiem HDD zamiast SSD. Możesz też wybrać urządzenie z różnej klasy. Zależy Ci na wyglądzie urządzenia, bo będziesz prezentować na nim oferty swoim potencjalnym klientom – wybierz klasę A. Może wygląd nie jest dla Ciebie tak istotny i zależy Ci przede wszystkim na dobrych parametrach i niskiej cenie, bo pracujesz zdalnie albo potrzebujesz sprzętu do nauki – zdecyduj się na klasę B. Cały czas uzupełniamy naszą ofertę w te same modele o różnych parametrach oraz wariantach klasy. Dell Latitude E6230 także możesz kupić u nas w różnych konfiguracjach podzespołów, dzięki wybierzesz idealnie dostosowany do Ciebie laptop w optymalnej cenie. Jeśli nie wiesz jakie podzespoły odpowiadają konkretnym funkcjonalnościom, to odezwij się do nas!

 

Latitude E6230 dla biznesu

 

Latitude E6230 ma niesamowity wygląd. Jego estetyka jest na najwyższym poziomie. Dlatego też jest to doskonały sprzęt dla każdego, kto poszukuje estetycznego laptopa biznesowego. Jest wydajny i szybki, dzięki czemu obsłużysz na nim wiele programów w tym samym czasie, wykonasz wszystkie swoje zadania związane z pracą. Ten kompaktowy laptop ma niską wagę, to umożliwia przenoszenie go w plecaku czy torebce. To urządzenie dla osób, jakie lubią mieć swój sprzęt zawsze przy sobie.

 

Dell E6230 – laptop do użytku osobistego

 

Mały rozmiar laptopa, jego niska waga, doskonały design i funkcjonalność skutecznie przekonują do tego, aby wybrać Dell E6230 na laptopa osobistego. Ekran ma 12 cali, a urządzenie waży około 1,5 kilograma. Możesz więc korzystać z niego nie tylko przy domowym biurku czy stole, ale też na kanapie, łóżku, w pociągu czy kawiarni. Spełni wszystkie Twoje oczekiwania – skorzystasz na nim z mediów społecznościowych, obejrzysz film, posłuchasz muzyki czy zrobisz zakupy online. 

 

Poleasingowy Dell Latitude E6230 w zestawie

 

Poleasingowy Dell Latitude E6230 trafi do Ciebie wraz z zasilaczem i baterią, która będzie działała na jednym naładowaniu od 60 do 240 minut. Laptop ma także zainstalowany system Windows, jest całkowicie sprawny i przetestowany przez naszych ekspertów na wiele sposobów. Nie wahaj się! Zamów naszego laptopa jeszcze dziś!

pixel