Dell Latitude E7450

( ilość produktów: 9 )

Elegancki laptop do pracy oraz nauki

 

Na zdjęciach prezentujemy laptop, który wygląda niesamowicie elegancko. Głęboka czerń obudowy, odporna na zabrudzenia, sprawia, że będzie on zawsze wyglądał wyjątkowo. Dell Latitude E7450 to świetny sprzęt biurowy, który możesz zabrać ze sobą wszędzie. Doskonały dla osób pracujących z domu oraz dojeżdżających do biura od czasu do czasu. Ma ekran 14 cali, co sprawia, że wszystko jest wyraźne i w odpowiedniej wielkości. To urządzenie, które nie zmęczy Twoich oczu szybko. Ma rozdzielczość 920x1080 – czyli Full HD. To znacznie zwiększa komfort nie tylko pracy, ale również rozrywki. Laptop posiada wygodną klawiaturę z klawiszami o niskim skoku, a więc Twoje palce będą wręcz po niej płynąć. Możesz korzystać z niego w każdych okolicznościach – w podróży, domu, ale też w biurze czy kawiarni. Ten sprzęt okaże się także bardzo wygodny dla wszystkich, którzy potrzebują laptopa do nauki. Wygodny, stabilny i szybki – może działać wielowątkowo bez zawieszania się.

 

Ultrabook Dell E7450 – złącza, których potrzebujesz

 

Ultrabook Dell E7450 został wyposażony we wszystkie złącza, które będą potrzebne do pracy, nauki i rozrywki. Posiada port USB 3.0, dzięki któremu szybko przeniesiesz pliki z pamięci zewnętrznej, albo telefonu komórkowego. Możesz go również podłączyć do projektora albo telewizora domowego poprzez DisplayPort czy HDMI. Do laptopa dołączamy system operacyjny, a ponadto dajemy Ci na niego gwarancję na 12 miesięcy. Możesz mieć pewność, że to urządzenie jest doskonałym wyborem. Smukły, lekki, a także elegancki laptop poleasingowy to najlepszy wybór w korzystnej cenie!

 

Laptop Latitude E7450 i7 – szybki dysk i nowoczesny procesor

 

To urządzenie wyposażone zostało w szybki dysk SSD, który jest wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Nie ma ruchomych elementów, dlatego też jest trwały i nie uszkodzą go wibracje ani warunki podczas podróży pociągiem czy samochodem. Dysk SSD to także cicha praca i szybkość docierania do wszystkich plików oraz aplikacji. Największą zaletą tego laptopa jest jednak i7-5600U piątej generacji. Dynamiczne i szybkie działanie laptopa to podstawa, za to odpowiada właśnie procesor, który pozwala na jednoczesne działanie kilku aplikacji. Laptop Latitude E7450 i7 ma zintegrowaną kartę graficzną, która gwarantuje komfortową jakość obrazu.

 

Poleasingowy Ultrabook Dell E7450 – korzystny wybór dla Ciebie

 

Dell tworzy wyjątkowo elegancki sprzęt, który jest projektowany w celach biznesowych i edukacyjnych. Dlatego też bez problemu wykorzystasz ten sprzęt do wielu celów – rozrywki, pracy oraz nauki. W naszym sklepie online posiadamy wyłącznie przetestowane urządzenia. Poleasingowy Ultrabook Dell E7450 jest całkowicie sprawny, płynnie działa i nie ma problemów z uruchamianiem kilku programów na raz. Wybierz go i ciesz się tanim laptopem poleasingowym o doskonałej jakości i pięknym designie!

pixel