Dell Precision M4800

( ilość produktów: 10 )

Jeżeli poszukujesz laptopa optymalnego do intensywnej pracy, to z pewnością przypasuje Ci Dell Precision M4800. To wydajna stacja robocza, która zapewni Tobie wysoką wydajność i wygodę codziennej, wielogodzinnej pracy. Sprzęt przeznaczony do biura, domu, nauki. Jest dopracowany pod kątem codziennego wykonywania najważniejszych obowiązków służbowych. Sprawdź więcej informacji na temat tego modelu!

Dell Precision M4800 – doskonały do biura

Już sama jego nazwa doskonale go charakteryzuje. Dell Precision M4800 to bardzo precyzyjny sprzęt – zarówno pod kątem konstrukcji, jak i działania. Posiada ekran o wielkości 15 cali, co jest najbardziej wygodną wielkością dla oczu. Dzięki temu nie męczą się one podczas kilkugodzinnej pracy. Ma wygodną i ergonomiczną klawiaturę, nie nagrzewa się mocno i posiada świetny system chłodzenia. Dzięki temu obudowa pozostaje cały czas chłodna – bez względu na to, jak dużo działań w tym samym czasie wykonujesz. Głębokie kolory pozwolą Ci tworzyć prezentacje i zestawienia, które nie tylko pokażą Twój profesjonalizm, ale będą też cieszyć oko klienta lub zarządu. To sprzęt, który pozwoli Ci na wygodną pracę przez bardzo długi czas. Otrzymujesz od nas gwarancję, a więc nie musisz martwić się o jego wytrzymałość.

 

Dell M4800 cicha praca, ale głośny dźwięk

Laptop Dell M4800 ma świetne głośniki, które umożliwiają słuchanie muzyki w doskonałej oprawie basowej. Jednocześnie laptop jest skonstruowany w taki sposób, aby nie wytwarzać wielu głośnych dźwięków wtedy, gdy urządzenie jest wykorzystywane do pracy przy dużej mocy obliczeniowej. Jego wiatraki nie wydają silnych odgłosów, a dodatkowym plusem jest to, iż uruchamiają się tylko raz na jakiś czas, by zapewnić Tobie cały czas chłodną obudowę. Jest ona wykonana z wytrzymałych materiałów, co sprawia, że laptop wyróżnia się wysoką wytrzymałością na różnorodne czynniki zewnętrzne – w tym obciążenie czy też uderzenia. Obudowa nie odkształca się i jest cały czas wytrzymała. 

 

Precision M4800 rozrywka uzależniona od parametrów

Precision M4800 w zależności od tego, jakie ma podzespoły, pozwala także na szybką i wydajną pracę z wykorzystaniem wymagających programów. W odpowiedniej konfiguracji możesz na nim zagrać w World of Warcraft, Diablo III, Tomb Raider i wiele innych tytułów. Nada się świetnie do oglądania filmów, słuchania muzyki i przeglądania internetu, a więc będzie Ci służył nie tylko do pracy, ale również do relaksu po niej.

 

Poleasingowy Dell Precision M4800

Poleasingowy Dell Precision M4800 to urządzenie doskonale sprawdzające się w codziennej pracy i podczas nauki, ale będzie służyło także do odpoczynku i rozrywki. To wydajny, cichy i ergonomiczny laptop. Możesz cieszyć się nim w pracy i poza nią. Jest cichy i pozwala na wygodną pracę przez wiele godzin bez przerwy. Zamów go w naszym sklepie jeszcze dzisiaj lub sprawdź inne ultrabooki!

pixel