Getac B300X

( ilość produktów: 2 )

Sprzęt do zadań specjalnych

 

W wielu okolicznościach potrzebny jest sprzęt do zadań specjalnych. Getac B300X to laptop, który zniesie najtrudniejsze warunki. Niezniszczalny, pancerny komputer to niezawodne urządzenie. Jego obudowa jest niezwykle wytrzymała, zbudowana ze stopów magnezu i zabezpieczona gumowymi elementami jest odporna na wiele rodzajów uszkodzeń. Podczas testów wytrzymywała uderzenia, próby zarysowania, wstrząsy, a także upadek ze 150 centymetrów! To urządzenie, które może działać w ekstremalnych warunkach. Jest przystosowany do pracy w wyjątkowych sytuacjach. Jednocześnie jest szybki i sprawny, pozwala na wykorzystywanie go do obliczeń, obsługi profesjonalnych programów. Szukasz ekstra wytrzymałego sprzętu? To właśnie Getac B300X! W naszej ofercie możesz go dostać w niesamowicie niskiej cenie! To urządzenie poleasingowe, a więc było już używane, jednak zostało przetestowane przez naszych ekspertów, którzy przypisali go do klasy A-. Jest więc całkowicie sprawny i może mieć widoczne, ale zgodne ze standardowym korzystaniem z niego, ślady użytkowania.

 

Laptopy przemysłowe

 

W naszym sklepie online znajdziesz urządzenia biurowe, ale także laptopy przemysłowe. Czym się one wyróżniają? Są przystosowane do pracy w trudnych warunkach, używa się ich w halach magazynowych i produkcyjnych, do rolnictwa, ale także salonów naprawczych czy mechanicznych. Jeśli interesują Cię laptopy przemysłowe i chcesz zakupić profesjonalny sprzęt do swojej firmy, to koniecznie sprawdź naszą ofertę i przyjrzyj się modelowi Getac B300X.

 

Laptop do diagnostyki samochodowej

 

Jaki laptop do diagnostyki samochodowej wybrać? Powinno być to urządzenie odporne na kurz, wilgoć, a także uszkodzenia mechaniczne. Taki właśnie jest Getac B300X. To doskonałe urządzenie do obsługi programów diagnostycznych. Ma wydajny procesor i7 L 620, 8 GB pamięci i wytrzymały dysk SSD.

 

Laptop do warsztatu samochodowego

 

Getac B300X to doskonały laptop do warsztatu samochodowego! Ma odpowiednie zabezpieczenia wszystkich portów, w jego wnętrzu kryją się nierdzewne śruby. Trudno go ubrudzić i łatwo czyści się go nawet ze smaru. Został wyposażony w rączkę, za którą można go złapać podczas przenoszenia, dokładnie tak samo, jak skrzynki na narzędzia. Ten laptop do warsztatu samochodowego jest wodoszczelny (IP65), a do jego wnętrza nie dostaje się kurz. Posiada także skaner linii papilarnych, dzięki któremu nikt nieuprawniony nie dostanie się do danych na nim zapisanych.

 

Laptopy Getac

 

Laptopy Getac to specjalistyczny sprzęt, który jest całkowicie przystosowany do wymagań przemysłowych. Można ich używać na placach budowy, podczas pracy na halach, ale także w miejscach wilgotnych czy nawet gorących. Sprawdź ofertę laptopów poleasingowych rnew.pl, w której znajdują się wytrzymałe i niezawodne w każdych okolicznościach laptopy Getac.

pixel