Darmowa dostawa od 50,00 zł

Lenovo ThinkPad T510

Lenovo ThinkPad T510

Niestety, w tej chwili nie posiadamy produktów z tej serii

Zobacz podobne serie do Lenovo ThinkPad T510

Poprzednia generacja
Lenovo ThinkPad T420
Lenovo ThinkPad T420
Następna generacja
Lenovo ThinkPad T460
Lenovo ThinkPad T460
Podobna seria
Lenovo ThinkPad T470
Lenovo ThinkPad T470
Nasz wybór
Lenovo ThinkPad T480
Lenovo ThinkPad T480

Lenovo ThinkPad T510 – laptop do studiowania

 

Urządzenie poleasingowe to wspaniała alternatywa – otrzymujesz bowiem całkowicie sprawne urządzenie w atrakcyjnej cenie, doskonałe na studencką kieszeń. Lenovo ThinkPad T510 jest wydajny i działa szybko. To pozwoli Ci na tworzenie wykresów, notowanie informacji, pisanie prac zaliczeniowych i słuchanie w tym samym czasie muzyki czy podcastów. Jest lekki, a więc możesz zabrać go do znajomych by wspólnie się uczyć, czy wziąć do biblioteki albo na uczelnię. Jego nowoczesny i stylowy wygląd sprawia, iż wygląda profesjonalnie.

 

Lenovo T510 – doskonałe specyfikacje

 

W naszym sklepie kupisz laptopy, które doskonale sprawdzą się podczas wielogodzinnej pracy. Ten model jest szczególnie doceniany przez studentów i uczniów. Posiada dużą matrycę - 15,6", to idealny rozmiar do tego, aby efektywnie działać i w jak najmniejszym stopniu męczyć oczy. Im większa matryca, tym łatwiejsza praca i mniejszy wysiłek podczas czytania, pisania czy tworzenia prezentacji. Pamięć Lenovo T510 pozwoli Ci przechowywać wszystkie dane, a jeśli będziesz potrzebować więcej miejsca – skorzystasz z chmury albo podłączysz do niego pendrive. Zdjęcia, skany, dokumenty tekstowe, muzyka i filmy  - to wszystko zmieścisz na dysku tego laptopa. 

 

ThinkPad T510 nauka i rozrywka w jednym urządzeniu

 

Studenckie życie nie polega tylko na nauce, ale także odpoczynku i rozrywce. Ten laptop wykorzystasz także po nauce – do oglądania filmów, słuchania muzyki, rozmów ze znajomymi, korzystania z mediów społecznościowych oraz grania w kultowe, dawniejsze gry. Obraz wyświetlany na ekranie ma głębokie kolory i duży kontrast, co sprawia, że oglądane filmy będą robić na Tobie wrażenie, a fotografie wyświetlą się w doskonałej jakości. 

 

Poleasingowy Lenovo ThinkPad T510 – co dostaniesz w zestawie?

 

Wraz z urządzeniem otrzymujesz od nas cały komplet – zasilacz i baterię. Praca laptopa na jednym naładowaniu baterii trwa przynajmniej 60 minut do 240 minut. Poleasingowy Lenovo ThinkPad T510 ma już zainstalowany system operacyjny Windows, a więc po otrzymaniu jest gotowy do działania. Wybierz ten solidny sprzęt i zamów go w taki sposób, jaki Ci pasuje – przesyłką kurierską lub do paczkomatu.

pixel