Panasonic Toughbook CF-31

( ilość produktów: 1 )

Komputer do zadań specjalnych!
Standardowe laptopy świetnie się sprawdzają do pracy i rozrywki. Są one jednak przeznaczone głównie do użytku biurowego oraz prywatnego. Czyli są stworzone do rozrywki i pracy. Jednak nie są gotowe do każdej pracy. Są takie zawody, w których potrzebna jest niezwykle odporna maszyna. O jakich zawodach mowa? To magazynierzy, pracownicy budowlani, geodeci, a także wszystkie osoby, które pracują w ekstremalnych dla sprzętów elektronicznych warunkach. Komputery pełnią niezwykle ważną rolę w każdej branży. Systemy WMS, ERP, oprogramowanie do zakładów produkcyjnych czy też narzędziowni – te wszystkie systemy najlepiej jest obsługiwać podczas pracy. Przy wprowadzaniu danych dotyczących wykopów, budowy, dostawy towaru do magazynu istnieje wiele czynników ryzyka, które sprawiają, że standardowy laptop mógłby długo nie przetrwać.

Z pomocą wychodzi specjalistyczny sprzęt Panasonic Toughbook CF-31! .

 

To komputer, którego nie zniszczą żadne utrudnienia. Stworzony po to, aby dać radę w warunkach, których nie zniesie niejeden człowiek! Jest niezwykle odporny na ciężkie warunki atmosferyczne. Nie straszny mu mróz czy też gorąc. Poradzi sobie z pyłami, piaskiem, a nawet wstrząsami! Nie zniszczy go wyprawa spóźnionego pracownika, który biegnie z nim szybko na plac budowy, nawet jeśli podczas tego biegu upadnie! Został przetestowany w ekstremalnych warunkach, jak na przykład ciągnięcie na łańcuchu podczas bardzo szybkiej jazdy. Po wielu wstrząsach, upadkach, ekspresowych kąpielach błotnych dalej działał doskonale! <strong>Jeśli pracujesz w ekstremalnych warunkach i potrzebujesz przenośnego laptopa, który wytrzyma wiele, to koniecznie wybierz Panasonic Toughbook CF-31.</strong> W naszym sklepie jest dostępny w ofercie poleasingowej, a więc kupisz go w o wiele niższej cenie, niż rynkowa. Możesz mieć pewność, że jest całkowicie sprawny. W końcu to komputer niezniszczalny! Jeśli jednak wolisz mieć dodatkowe zabezpieczenie, to nie masz powodów do obaw – otrzymujesz od nas 12 miesięcy gwarancji!

 

ToughBook CF-31

 

ToughBook CF-31 ma certyfikat, który potwierdza jego wytrzymałość. Został stworzony z niezwykle wytrzymałych materiałów, jak stop magnezu. Posiada też zaślepki i wiele zabezpieczeń, które ochronią go przed zalaniem, mikrocząsteczkami pyłu, kurzem i piaskiem. Jest wydajny, gdyż został zastosowany w tym modelu procesor Intel Core i5 trzeciej generacji. Posiada 8 GB pamięci RAM, a także wytrzymały i szybki dysk SSD o pojemności 256 GB

 

Panasonic Toughbook

 

Panasonic Toughbook 31 to wytrzymały laptop poleasingowy, z którego możesz korzystać w warsztatach samochodowych, serwisach naprawczych, na hali produkcyjnej, na placu budowy i przy pracy terenowej. Panasonic Toughbook 31 to o wiele więcej, niż zwykły laptop, jest bardziej wytrzymały niż cegła!

pixel