Gdzie kupić laptop poleasingowy, a gdzie tego nie robić?

2021-09-23
Gdzie kupić laptop poleasingowy, a gdzie tego nie robić?

Zakup laptopów poleasingowych wiąże się z bogatym pakietem korzyści. Ważne jednak, aby nabywać je w odpowiednim sklepie, w przeciwnym razie możesz tego żałować. Przykład? Zdarza się, że komputer nie jest na gwarancji, nie ma zainstalowanego systemu operacyjnego, a do tego może być dostarczony pod Twój adres jedynie kurierem (a Ciebie np. nigdy nie ma w domu). Na co zatem zwrócić uwagę przy wyborze najlepszego sklepu z laptopami poleasingowymi? W tym artykule znajdziesz odpowiedź.

 

 

 

Minimum roczna gwarancja

Warto sprawdzić, czy dany sklep oferuje swoim klientom gwarancję oraz czy wynosi ona minimum rok – jeśli zamierzasz wertować internet w poszukiwaniu najlepszego sklepu z komputerami poleasingowymi, szybko natkniesz się na miejsca, gdzie taka gwarancja nie jest dołączana do zakupu albo wynosi ona jedynie pół roku. W RNEW  trwa ona przynajmniej przez 365 dni, a jeśli chcesz, możesz ją wydłużyć nawet do 3 lat.

Sprzęt zastępczy podczas naprawy

Obawiasz się, że któregoś dnia będziesz musiał faktycznie skorzystać z gwarancji i nie będziesz miał wówczas przy sobie żadnego komputera? Cóż, często jest to powód, dla którego klienci odwlekają oddanie sprzętu do naprawy, tymczasem wówczas – oprócz usterki – mogą pojawić się także jej następstwa. Nie będzie jednak takiego problemu, jeśli zdecydujesz się na zakup sprzętu w sklepie, który zapewnia sprzęt zastępczy podczas naprawy. W RNEW wystarczy nas o takie potrzebie poinformować.

kurier

Zdjęcie: Artem Podrez z Pexels

Sprzęt gotowy do pracy

Najlepszy laptop to taki, z którego od razu można skorzystać po zakupie. No właśnie, z tym bywa problem – w wielu firmach sprzedawane są modele, w których system operacyjny nie jest zainstalowany, a jego zakup wiąże się z kolejnymi, dużymi kosztami. W RNEW zdecydowana większość laptopów posiada zainstalowany system operacyjny. Najczęściej jest to Windows 10, w wariantach Home lub Pro. Wiele firm ze sprzętem poleasingowym w momencie zamówienia zaczyna dopiero dozbrajać sprzęt w wybrany dysk czy ilość pamięci RAM, co może wiązać się z wydłużeniem czasu oczekiwania. Jeśli zależy Ci na czasie, postaw na dostawcę, który ma gotowe produkty na magazynie dostępne od ręki.

stanowisko robocze

Zdjęcie: Caio z Pexels

Bezpieczne zakupy

Należysz do klientów, którzy wciąż obawiają się transakcji online? Jeśli tak, sprzęt możesz odebrać osobiście, w różnych poleasingowych salonach – np. w siedzibie RNEW Mamy jednak świadomość, że nie każdy ma do nas łatwy dojazd, a do tego warto ograniczać bezpośrednie kontakty w czasach pandemii, dlatego polecamy płatności przez internet. Dzięki współpracy z zaufanym partnerem Przelewy24 podczas całej transakcji Twoje konto będzie bezpieczne. Dodajmy, że strona naszego sklepu jest chroniona przed działaniami hakerów oraz szkodliwym oprogramowaniem. To wszystko sprawia, że zakupy u nas są naprawdę bezpieczną opcją.

Darmowa dostawa

Powiedzmy sobie wprost: zakup laptopa nie jest tani. A jeżeli dodasz do tego koszty dostawy, kwota ta robi się jeszcze większa! Warto zatem poszukać takich sklepów, które wychodzą naprzeciw klientom i starają się im pójść pod tym względem na rękę. Jednym z miejsc jest oczywiście RNEW, gdzie wystarczy zakupić produkt za 299 zł, aby dostawa była darmowa.

Dostawa do Paczkomatów

Trudno Ci się zsynchronizować z kurierami? Masz pracę i wiele zajęć, a w domu przebywasz głównie wieczorami? Jeśli tak, doskonałym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dostawa do Paczkomatów. Pewnie już nie raz z tej opcji korzystałeś, ale przypomnijmy: paczka jest wówczas przechowywana w skrytce, którą należy otworzyć przy pomocy zeskanowanego kodu QR lub sześciocyfrowego kodu odbioru, który jest wysyłany do Ciebie w formie SMS-a. Dzięki temu możesz odebrać swojego laptopa, kiedy masz na to czas i ochotę. Oczywiście, możesz skorzystać również z opcji wysyłki sprzętu kurierem – wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Darmowy zwrot przez 30 dni

Obawiasz się, że zakupiony laptop nie spełni Twoich oczekiwań? Cóż, warto wziąć pod uwagę również i ten aspekt przed wyborem odpowiedniego sklepu. W RNEW masz na zwrot nawet nie 14 ustawowych dni, ale aż 30! To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą zakupić sprzęt nnp. przed wakacjami lub dłuższym wyjazdem i nie są w stanie szybko i dokładnie go przetestować. Sama procedura zwrotu jest również bardzo prosta – wystarczy odpowiednią opcję zaznaczyć na stronie, a system przeprowadzi Cię przez cały proces krok po kroku.

kobieta z karta

Zdjęcie: Andrea Piacquadio z Pexels

Rekomendacje Klientów

Kupuj w sprawdzonych miejscach. Sprawdzaj opinie osób, które zrealizowały już swój zakup w danym sklepie. Świetnym serwisem jest Opineo.pl gdzie znajdziesz wiarygodne opinie poparte faktycznym zakupem, Allegro czy też Google. Pamiętaj, że nawet najlepszym zdarzają się negatywne opinie. Sprawdzaj natomiast jak reaguje na nie sprzedający. Czy odnosi się w kulturalny sposób, merytorycznie mierzy się z problemem, czy proponuje w odpowiedzi satysfakcjonujące rozwiązanie. To te opinie mogą czasami wnieść najwięcej informacji o podejściu sprzedającego do transakcji.

Gotowy na zakupy w sprawdzonym sklepie? Sprawdź najświeższą ofertę z :

Laptopami,

komputerami stacjonarnymi,

Monitorami,

Akcesoriami i Podzespołami.

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021
pixel