Darmowa dostawa od 50,00 zł

Używane części do laptopów

( ilość produktów: 122 )

Podzespoły komputerowe do laptopów to jedna z bardziej zróżnicowanych kategorii naszego sklepu internetowego. Znajdziesz tutaj nowe i używane części do laptopów, które stanowią rozwiązanie dla wszelkich naglących problemów technicznych z Twoim komputerem. Wszystkie urządzenia są całkowicie sprawne, a porównać je wygodnie możesz dzięki zaznaczeniu odpowiednich kryteriów wyboru w lewym panelu.


Samodzielna naprawa laptopa jest trudniejsza od czynności wykonywanych w komputerze stacjonarnym ze względu na kompaktowe rozmiary i inny sposób złożenia obudowy. Proste czynności naprawcze można jednak wykonać bez większego ryzyka. W tej kategorii znajdziesz wentylatory chłodzące,  dyski twarde (SSD, HDD), ładowarki, matryce zamienne, ramki, gniazda USB, adaptery HDMI i wiele innych części do laptopów, które mogą się przydać każdemu. Ze względu na niskie ceny naszych komponentów możesz wyposażyć się w kilka ?na zapas?, aby żadna ewentualna usterka w przyszłości Cię nie zaskoczyła!

 

Sprawdzone części zamienne do laptopa

 

W tej kategorii znajdziesz zarówno oryginalne części do laptopa, jak i rekomendowane zamienniki o 100% zgodności technicznej. Posiadamy części do laptopów Dell, HPLenovo i wielu innych urządzeń. Przy wyborze części zamiennych do laptopów weź pod uwagę ich parametry techniczne tak, aby znaleźć produkty całkowicie kompatybilne. Jeżeli nie masz pewności, który komponenty wybrać, nie zastanawiaj się dłużej - skorzystaj z pomocy Rnew! Doradzimy i pomożemy dobrać odpowiednie akcesoria.

 

Sprawdź również nasze pozostałe akcesoria do laptopów:

 

Stacje dokujące Ładowarki i zasilacze Torby na laptopa
pixel