Darmowa dostawa od 50,00 zł

Ładowarki i zasilacze do laptopów

( ilość produktów: 10 )

Nie ma znaczenia, czy Twój laptop to kilkunastordzeniowe monstrum gamingowe czy schludny komputer do pracy biurowej. W każdym przypadku potrzebujesz tego samego: dobrego zasilacza! W tej kategorii prezentujemy renomowane zasilacze i ładowarki do laptopów - nowe i używane. Produkty używane zostały specjalnie oznaczone i wszystkie one są w 100% sprawne technicznie.


Wybierając zasilacz, sprawdź informacje techniczne, przechodząc do karty wybranego produktu. Bardzo ważne jest odpowiednie dopasowanie zasilacza do baterii. Na tym polu nie ma miejsca na jakiekolwiek błędy. Natężenie (A) i potencjał elektryczny (V) muszą być zgodne.

 

Nowa lub używana ładowarka do laptopa

 

Zarówno nowy, jak i używany zasilacz do laptopa, może pracować przez długi czas z Twoim komputerem. Aby tak było, koniecznie sprawdź wszystkie parametry i zweryfikuj, czy wybrany zasilacz jest kompatybilny z posiadanym modelem komputera. Najbezpieczniej będzie wymienić ładowarkę do laptopa na taką, która ma identyczne parametry prądowe względem urządzenia, które przestało działać. W razie potrzeby nie wahaj się z nami skontaktować. Sprawdź również pozostałe kategorie pokrewne, w tym inne akcesoria do laptopów dostępne w naszej ofercie: torby, częścistacje dokujące i dyski twarde!

pixel